Azra Akın Doğum Yaptı!

Azra Akın Doğum Yaptı!
18 Kasım 2018

Azra Akın doğum yaptı! Önceki gün bebeğini kucağına alan ve ilk kez anne olan Akın, çocuğunun cinsiyetini doğumda öğrendi!

2002 yılında Türkiye Güzeli seçilen tescilli güzelimiz Azra Akın doğum yaptı!

Azra Akın Doğum Yaptı!

Hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda açıklayan Azra Akın doğum yaptı! İstanbul’daki özel bir hastanede bebeğini kucağına alan Azra Akın’ın bebeğinin cinsiyetinin erkek olduğu öğrenildi. Normal doğumla oğlunu dünyaya getiren eski mankenin ve bebeğinin sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenildi. Atakan Koru ve Azra Akın çiftinin oğullarına verdiği isim ise henüz öğrenilemedi.

Azra Akın Doğum Yaptı!

Azra Akın Bebeğinin Cinsiyetini Doğumda Öğrendi!

2002 yılında Miss Universe Kainat Güzeli seçilen Azra Akın, 2017 yılının yaz aylarında işletmeci sevgilisi Atakan Koru ile evlenmişti. Edirne Keşan’da, kır düğünü konseptiyle evlenen çift, uzun bir süre hamilelik iddiaları karşısında sessizliğini korumuştu. Karnının belirginleşmesiyle birlikte gebeliğinin ilerleyen aylarında hamile olduğunu açıklayan Azra Akın, bebeğinin cinsiyetini doğuma kadar öğrenmeyeceğini, her iki cinsiyet için de isim düşündüklerini söylemişti. Söylediği gibi doğum yapacağı güne kadar sabreden Azra Akın, önceki gün doğum sırasında bebeğinin cinsiyetini öğrendi ve bir erkek bebek annesi oldu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah