Aslıhan Doğan Turan İkinci Çocuğuna Vereceği İsmi Açıkladı

Aslıhan Doğan Turan İkinci Çocuğuna Vereceği İsmi Açıkladı
10 Şubat 2020

İkinci çocuğuna 4 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, bebeği için düşündüğü ismi paylaştı! İşte detaylar...


Geçtiğimiz aylarda oğulları Hamza Arda’nın 1. yaş gününü kutlayan Aslıhan – Arda Turan çifti, şimdilerde ikinci çocuklarının heyecanını yaşıyor. Müjdeli haberi Hamza Arda’nın doğum gününden birkaç gün sonra veren Aslıhan Doğan Turan, ikinci bebeğine vereceği ismi de sevenleriyle paylaştı.

Aslıhan Doğan İkinci Çocuğunun İsmini Açıkladı!

Futbolcu Arda Turan ile cemiyet hayatının tanınan isimlerinden Aslıhan Doğan, 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Aynı yıl oğulları Hamza Arda’yı kucaklarına alan çift, vakit kaybetmeden oğullarına kardeş istediklerini belirtiyordu. Derken, geçtiğimiz haftalarda müjdeli haberi veren çift, ikinci kez anne baba olacaklarını açıklamıştı. Oğullarının 1. yaş gününden birkaç gün sonra güzel haberi paylaşan Aslıhan Doğan Turan, ikinci kez erkek evlat sahibi olacağını duyurmuştu.

Aslıhan Doğan Turan İkinci Çocuğuna Vereceği İsmi Açıkladı

İkinci Çocuğunun İsmi Asil Aslan Olacak

Şimdilerde 4 aylık hamile olan Aslıhan Doğan Turan, önceki gün kendi markasının tanıtımında gazetecilere röportaj verdi. İkinci kez erkek bebek beklediklerini söyleyen Aslıhan Doğan Turan, oğlu için düşündüğü ismi de paylaştı. İlk oğluna Hamza Arda ismini veren Turan, ikinci oğluna Asil Aslan ismini vermeyi planladığını belirtti.

4 Ayda Yarım Kilo Aldı

Hamileliğinin dördüncü ayını geride bırakan Aslıhan Doğan Turan, ilk 4 ayda yalnızca yarım kilo aldığını söyledi. ‘4 ayda yarım kilo aldım. Ama zaten ben 6. aydan sonra kilo almaya başlıyorum.’ şeklinde açıklama yapan Turan, ilk hamileliğinde yalnızca 8 kilo almıştı.

Aslıhan Doğan Turan İkinci Çocuğuna Vereceği İsmi Açıkladı

‘En Az 4 Çocuk İstiyorum’

Çocukları çok sevdiğini her fırsatta dile getiren Aslıhan Doğan Turan, katıldığı bir Youtube programında en az 4 çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti. Başka bir röportajında ise ‘İkinci bebeğimize hamileyim. Planlı bir gebelikti. Arda ile aklımızı yitirmiş durumdayız. Sürekli oğlumuzun fotoğraflarını birbirimize gösterip duruyoruz.’ şeklinde açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.