Geberazzi

Ünlülerin hamilelik süreçleri, yaşadıkları ve paylaşımlarının yanı sıra yeni hamile olan ünlülerin haberlerini sizlerle buluşturuyoruz.

İzzet Yıldızhan 9. Kez Baba Oldu!
İzzet Yıldızhan 9. kez baba oldu! Kıbrıs'taki konseri sırasında müjdeli haberi paylaşan ünlü türkücünün bir oğlu daha oldu!
Tedavi Başarıyla Sonuçlandı: Beren Saat 2 Aylık Hamile!
Beren Saat hamile mi? Gazeteci Bilal Özcan, Beren Saat'in hamile olduğunu iddia etti! Beren Saat bebek haberleriyle ilgili açıklama yapmadı.
Gamze Karaman'ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
Gamze Karaman'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Bebek haberini 3 ay önce veren Gamze Karaman ikinci müjdeyi de verdi!
Seda Önder Kızına Kavuştu!
Şarkıcı Seda Önder doğum yaptı! Önceki gün kızı Tanem Yade'ye kavuşan güzel şarkıcının sağlık durumunun gayet iyi olduğu belirtildi.
Zahide Yetiş Mutlu Sona Ulaştı! Canlı Yayında Hamile Olduğunu Açıkladı
Ünlü sunucu Zahide Yetiş hamile olduğunu açıkladı! Uzun süredir tüp bebek tedavisi gören ünlü sunucu 2018 yılına bebek heyecanı ile girdi!
Doğa Rutkay'dan Kafa Karıştıran Bebek Açıklaması!
Şükran Ovalı Anne Olmak İstiyor!
Şükran Ovalı anne olmak istediğini itiraf etti! Caner Erkin ile evli olan oyuncu Şükran Ovalı bebek planladıklarını açıkladı!
Demet Akalın'dan Duygusal Mesaj: 'Cici Annen Hep Yanında Olacak'
Gülşen'in oğlu Azur Benan 1 yaşına girdi! Demet Akalın ise yayınladığı duygusal mesajla dikkat çekti.
Çağatay Ulusoy'un Babalık Provası
Özgü Namal Aylar Sonra İlk Kez Bebekleriyle Görüntülendi
Özgü Namal bebekleri Nefes ve Elesu ile ilk kez görüntülendi! Çocuklarını hipnoz doğum yöntemi ile dünyaya getiren Özgü Namal ilk kez bebekleri ile görüldü!
Gökçe Akyıldız'ın Karnı İyice Belirginleşti!
Gökçe Akyıldız'ın bebeği göründü! Ünlü oyuncu hamile olduğunu Kasım ayında duyurmuştu. Önceki gün ise katıldığı yarışmada karnının iyice büyüdüğü görüldü.
Ünlü Oyuncu Yeni Yıla Girerken Doğum Yapmış!
Jessica Alba doğum yaptı! Üçüncü kez anne olan dünyaca ünlü oyuncu Jessica Alba bebeği Hayes'i sağlıklı bir şekilde dünyaya getirdi.
Kayıt Ol