Aslı Tandoğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Aslı Tandoğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu
25 Temmuz 2018

Geçen ay hamile olduğunu açıklayan Aslı Tandoğan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu!

Aslı Tandoğan, hamile olduğunu geçtiğimiz ay açıklamıştı. Kısa bir süre önce bebeğinin cinsiyetini öğrenen güzel oyuncu bir kız bebek annesi olacak!

Aslı Tandoğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Sinemanın ve televizyonların sevilen oyuncusu Aslı Tandoğan, 2014 yılında finansçı Cahit Tan Yeşilada ile evlenmişti. Aynı yıl ilk çocuğunu kucağına alan ünlü oyuncu, bir erkek bebek annesi olmuştu. Tekrar anne olmak istediğini her fırsatta dile getiren Aslı Tandoğan, geçen ay güzel haberi vererek yeniden anne olacağını açıklamıştı.

Aslı Tandoğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Aslı Tandoğan 5 Aylık Hamile

Yeniden anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan güzel oyuncu önceki gün bir AVM’de görüntülendi. Oğlu Atlas ile birlikte alışveriş yapan Aslı Tandoğan bebeğinin cinsiyetini öğrendiğini ve bir kız bebek annesi olacağını söyledi. İsim konusunda çok kararsız kaldığını ifade eden oyuncu şu anda 5 aylık hamile.

Aslı Tandoğan İkinci Kez Anne Olmayı Çok İstiyordu

Ünlü oyuncu tekrar anne olmak istediğini her fırsatta dile getiriyordu. Son röportajında bu isteğini yineleyen Tandoğan, röportajı verdikten kısa bir süre sonra hamile olduğunu açıklamıştı. Sosyal medya hesabından güzel haberi paylaşan ünlü oyuncu, aile fotoğraflarını, ‘ailemize yeni bir üye geliyor’ notu ile yayınlayarak sevenlerini mutlu etmişti.

Aslı Tandoğan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

Aslı Tandoğan Kimdir?

Dizi ve sinema oyuncusu Aslı Tandoğan, 1979’da Ankara’da doğdu. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunu olan oyuncu 2002 yılında ‘Gülüm’ adlı dizi ile televizyon macerasına başladı. Dudaktan Kalbe adlı dizi ile iyice ünlenen Aslı Tandoğan, Kabadayı dizisinde Kenan İmirzalıoğlu ile başrolü paylaştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Dadak 1. Büyük kardeş, ağabey. 2. Bebek. 3. Bir yiyeceğin tadına bakmak için yenilen parçası, tadımlık. 4. Şeker, akide şekeri.