Arda Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Arda Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
17 Haziran 2018

Arda Turan'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu! Daha önce erkek bebeğe hamile olduğu öne sürülen Aslıhan Doğan, bu iddiayı doğrular nitelikte bir paylaşım yaptı!

Hamileliğinin 5. ayını geride bırakmaya hazırlanan Aslıhan Doğan bebeği ile ilgili ilk paylaşımını yaptı! Eşi Arda Turan’ı etiketleyerek İnstagram’da bir bebek ayakkabısı paylaşan Aslıhan Doğan’ın bebeğinin cinsiyeti kesinleşti!

Arda Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

2,5 yıldır aşk yaşayan Aslıhan Doğan ve Arda Turan çifti, geçtiğimiz Mart ayında yıldırım nikâhı ile evlenmişti. Çiftin aniden evlenmesi, bebek haberlerini gündeme getirse de ne Arda Turan ne de Aslıhan Doğan bu konu hakkında hiçbir açıklama yapmamıştı. Ancak çifte yakın kaynaklar, mutlu çfitin bir bebek beklediğini doğrulamıştı. Aslıhan Doğan’ın Nişantaşı’ndaki özel bir hastanede çalışan, çok ünlü bir kadın doğum uzmanına giderken görüntülenmesi de bu iddiaları güçlendirmişti. Sonunda Aslıhan Doğan, öne sürülen iddiaları doğrular nitelikte Babalar Günü'nde, sosyal medya hesabından bir paylaşım yaptı!

Arda Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Arda Turan ve Aslıhan Doğan'ın Oğlu Olacak!

Daha önce erkek bebek beklediğini duyurduğumuz Aslıhan Doğan, hamile olduğunu İnstagram hesabından paylaştığı fotoğraf ile sonunda doğruladı. Bir erkek bebek ayakkabısı paylaşan ve eşi Arda Turan’ı etiketleyen Aslıhan Doğan, hamileliğinin 5. ayını geride bırakmak üzere…

Arda Turan’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Eylül - Ekim Ayında Doğum Yapması Bekleniyor

Aslıhan Doğan bebeği için hazırlıklara başladı. Çiftin bebek alışverişine çıktığı, Arda Turan’ın oğlu için oldukça bonkör davrandığı söyleniyor. Evlerinde tadilata başlayan mutlu çiftin, Ekim ayında bebeklerine kavuşması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.