32 Haftalık Hamile Olan Banu Parlak'tan Korkutan Haber!

32 Haftalık Hamile Olan Banu Parlak'tan Korkutan Haber!
28 Ağustos 2018

Geçtiğimiz aylarda hamile olduğunu açıklayan Banu Parlak, önceki gün sosyal medya hesabından önce hayranlarını üzen, daha sonra ise rahat bir nefes çektiren haber verdi.

32 Haftalık Hamile Olan Banu Parlak'tan Korkutan Haber!

Sosyal medya platformu İnstagram sayesinde tanınan ve daha sonra çıkarttığı mini albümle müzik piyasasına giriş yapan Banu Parlak, hamile olduğunu geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Bir üniversitenin ödül töreninde, ödülünü almak için sahneye çıkan ünlü şarkıcı, müjdeli haberi o esnada duyurmuştu. 32 haftalık hamile olan Parlak, önceki gün sosyal medya hesabından üzücü bir haber paylaştı. Erken doğum tehlikesi yaşayan şarkıcı, daha sonra yaptığı açıklamada ‘Benimki gelmeye çok meraklı ama şükür ki gelmesini engelledik. Olur da bir daha gelmeye niyetlenirse diye doktorum tüm önlemleri aldı. Evden uzaklaşmıyorum, çok sıkıcı ama her şey bebeğim için.’ cümlelerine yer verdi.

32 Haftalık Hamile Olan Banu Parlak'tan Korkutan Haber!

Bebeğin Cinsiyetini Açıkladı

32 haftalık hamile olan ve ilk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Banu Parlak, bebeğinin cinsiyetini de açıkladı. Bir kız bebek bekleyen şarkıcı, bebeğine vereceği ismi henüz basınla paylaşmadı.

32 Haftalık Hamile Olan Banu Parlak'tan Korkutan Haber!

Daha Önceki Hamileliği Düşükle Sonuçlanmıştı

2017 yılının Şubat ayında Okan Öztürk ile evlenen Banu Parlak, pozitif gebelik testi sonucunu sosyal medya hesabından paylaşarak hamile olduğunu açıklamıştı. Ancak daha sonra çıktığı bir televizyon programında düşük yaptığını söylemişti. Kısa bir süre sonra tekrar hamile kalan ünlü şarkıcı, çıkartmak üzere olduğu albümü doğum sonrasına erteledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.