Ramazanda Sağlık ve Lezzet En Ekonomik Haliyle Sofralarınızda…

Ramazanda Sağlık ve Lezzet En Ekonomik Haliyle Sofralarınızda…
28 Mart 2024

Türkiye’nin ilk jöle kıvamındaki ilikli kemik suyu markası Gurvita, şimdi herkese sağlık ve lezzet sunmak üzere ürünlerini porsiyonlayarak sağlıklı beslenmeyi ekonomik hale dönüştürüyor.

Et Yoksa Gurvita Var

İnsanlara et kadar faydalı olan ilikli kemik suyunu cam kavanozdan sonra Gurvita, şimdi de porsiyonlayarak en pratik ve ekonomik haliyle sunmaya başladı. Faydaları saymakla bitmeyen doğal kolajen ve protein kaynağı Gurvita ilikli kemik suyu “Et Yoksa Gurvita Var” isimli reklam kampanyasıyla lezzeti sağlıkla sofralara taşıyor…

Gurvita Hakkında

Gurvita’nın kurucusu Bahar Şamhili Tanju, geçirdiği kemik erimesi rahatsızlığının tedavisi sürecinde doktor tavsiyesiyle hayatına giren ilikli kemik suyundan gördüğü faydayı herkese sunabilmek için 7 yıl önce markasını kurdu.

Ramazanda Sağlık ve Lezzet En Ekonomik Haliyle Sofralarınızda…

Gurvita ilikli kemik suları özel buharlı kazanlarda, ateş görmeden, beslenme değerlerini koruyan teknolojisiyle artizanal olarak üretim yapıyor. Böylece kemik iliğinin içerisinde bulunan; kolajen, vitamin, mineral değerlerini koruyarak bioyararlılığı en yüksek haliyle sunuyor. Kullanılan tüm hammaddeler; iyi tarım ve hayvancılık politikalarının uygulandığı, denetimi altında olan çok özel çiftliklerden sağlanıyor.

Tüm Türkiye’de seçkin ulusal marketlerde soğuk zincirde, sağlıklı ambalajlarda ürünlerini sunuyor.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl