Üçüncü Kez Anne Olacak!

Üçüncü Kez Anne Olacak!
01 Nisan 2019

Dünyaca ünlü top model Miranda Kerr hamile!

Victoria Secret meleği Miranda Kerr hamile! Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan ünlü model, aşağıdaki fotoğrafla iddiaları doğruladı.

Miranda Kerr Hamile!

Güzelliği ile dikkat çeken dünyaca ünlü top model Miranda Kerr, 2017 yılında Snapchat uygulamasının sahibi Evan Spiegel ile hayatını birleştirmişti. Nikâhtan kısa bir süre sonra oğlu Hart’ı dünyaya getiren Miranda Kerr, üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor! İlk eşi Orlando Bloom’dan Flynn adında bir çocuğu daha bulunan ünlü modelin 3 aylık hamile olduğu öğrenildi.

Üçüncü Kez Anne Olacak!

Basın Sözcüsü Doğruladı

İddialar karşısında açıklama yapmayan ancak belirginleşen karnı ile objektiflere poz veren Miranda Kerr, müjdeli haberi basın sözcüsü aracılığı ile doğruladı. Ünlü modelin basın sözcüsü, yaptığı açıklamada ‘Miranda, Evan, Flynn ve Hart, en yeni ve küçük üye için son derece heyecanlı’ cümlelerine yer verdi.

Üçüncü Kez Anne Olacak!

2 Oğlu Var

İlk eşi Orlando Bloom’dan Flynn adında bir oğlu olan Miranda Kerr, geçtiğimiz sene bir erkek bebek sahibi daha olmuştu. Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan ünlü model, henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.