Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!
22 Temmuz 2020

Milli atlet Merve Aydın'ın bebeğinin cinsiyeti belli oldu.

Survivor adlı yarışma ile tanıdığımız Merve Aydın, hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde açıklamıştı. Müjdeli haberi sosyal medya hesabından açıklayan Aydın, şimdi de bebeğinin cinsiyetini sevenleriyle paylaştı.

Merve Aydın’ın Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu

İsmini, katıldığı Survivor adlı yarışma ile tüm Türkiye’ye duyuran milli atlet Merve Aydın, 2018 yılında Mehmet Akif Filiz ile nikâh masasına oturmuştu. İki yıldır kameralardan uzak bir evlilik yürüten çift, geçtiğimiz günlerde bebek beklediğini açıklamıştı. Güzel haberi sosyal medya hesabından duyuran 30 yaşındaki Aydın, 17 haftalık hamile olduğunu belirtmişti. Şimdilerde yeni bir heyecan daha yaşayan Merve Aydın, bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Evlerinde cinsiyet öğrenme partisi düzenleyen çift, o anları sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmâl etmedi.

Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Oğlu Olacak

Son doktor kontrolünde bebeğinin cinsiyeti belli olan Merve Aydın, evinde düzenlediği bir partiyle bebeğinin cinsiyetini öğrendi. Erkek bebek beklediğini duyuran milli atlet, o anları sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Hamileliğinin 21. haftasını geride bırakmaya hazırlanan Aydın, paylaşımına “Vatana millete inşallah hayırlı bir evlat olursun oğlum” notunu ekledi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl