Merve Aydın Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!

Merve Aydın Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!
22 Haziran 2020

Survivor adlı yarışma ile tanıdığımız Merve Aydın hamile olduğunu açıkladı!

Survivor adlı yarışma ile tanıdığımız Merve Aydın hamile olduğunu açıkladı! ‘Ben anne oluyorum, dualarınızı eksik etmeyin’ sözleriyle güzel haberi veren milli atletin 17 haftalık gebe olduğu öğrenildi.

Merve Aydın Hamile!

Adını, katıldığı Survivor adlı yarışma ile tüm Türkiye’ye duyuran milli atlet Merve Aydın, Mehmet Akif Filiz ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. İki yıldır gözlerden uzak, mutlu bir evlilik yürüten çiftten güzel haber geldi. 30 yaşındaki Merve Aydın, hamile olduğunu açıkladı. İlk kez anne olmaya hazırlanan milli atletin, 17 haftalık gebe olduğu öğrenildi.

‘Anne Olacağım’

Heyecanını sosyal medya hesabından paylaşan Merve Aydın, eşine sarılırken elinde ultrason görüntüsü olan fotoğrafını şu not ile yayınladı; ‘ Kaç ay sonra sizi de heyecanıma ortak ettiğim için çok heyecanlıyım. Zorlu bir süreçten geçtim ama çok şükür bebek de ben de gayet iyiyiz. Gerçekten ne yazmam gerektiğini bilmiyorum. Bilsem de o tarifsiz duyguları nasıl yazabilirim? Bildiğim tek bir şey var, o da anne olacağım. Duanızı eksik etmeyin, Allah evlat sahibi olmak isteyen herkese bu duygusu tatmayı nasip etsin. Sizleri seviyorum!’

Merve Aydın Müjdeli Haberi Böyle Duyurdu!

İki Kez Survivor’a Katıldı

Ülkemizi yurt dışında başarıyla temsil eden Merve Aydın, 2014 yılında katıldığı Survivor’da yarışmayı 3. olarak tamamladı. Daha sonra Surivor All Star’da yarışan Aydın, finale kaldı. Halk oylamasıyla 2. olan milli atlet, şimdilerde anne olmaya hazırlanıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.