• gebe.com
  • /
  • İngiliz Kadın 21. Çocuğuna Hamile!

İngiliz Kadın 21. Çocuğuna Hamile!

İngiltere’de yaşayan Radford çifti, 21. çocuklarının heyecanını yaşıyor! 22 kere hamile kalan ancak bir çocuğu hayata tutunamayan 45 yaşındaki anne, bir daha hamilelik düşünmediğini belirtti.

İngiliz Kadın 21. Çocuğuna Hamile!

İngiltere’de yaşayan Radford çifti, 21. çocuklarının heyecanını yaşıyor! 22 kere hamile kalan ancak bir çocuğu hayata tutunamayan 45 yaşındaki anne, bu kez karnının çok büyümediğini ve hamileliğinin konforlu geçtiğini belirtti. İngiltere'nin en kalabalık ailesi ünvanına sahip olan çift, doğacak olan bebekleriyle bu ünvanlarını uzun yıllar koruyacağa benziyor.

22. Çocuğuna Hamile!

İngiltere’nin Morecambe şehrinde yaşayan 20 çocuklu Radford çifti, 21. çocuklarının heyecanını yaşıyor. İngiltere’nin en kalabalık ailesi ünvanına sahip olan aile, bu ünvanlarını doğacak olan çocuklarıyla birlikte uzun yıllar koruyacağa benziyor.

10 Odalı Evde Yaşıyorlar

2004 yılında 240 bin pounda aldıkları 10 odalı devasa bir evde yaşayan aile, İngiltere’nin en kalabalık ailesi ünvanına sahip. Çiftin en büyük çocuğu 30 yaşındayken, en küçük çocukları 11 aylık. Bugüne kadar 22 kez hamile kalan Sue Radford isimli kadın, bir önceki hamileliğinde bebeğini kaybetmişti. Şu an 21. çocuklarının doğumunu bekleyen çift, doğacak olan çocuğun son olacağını, bir daha hamilelik düşünmediklerini belirtti.


Bu kez karnının çok büyümediğini belirten Sue Radford, diğer gebeliklerinde olduğu gibi sırt ağrısı çekmediğini, bu sayede daha konforlu bir hamilelik süreci geçirdiğini ifade etti.


Diğer haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.