Gebelik Cinsel Yaşamınızı Yenileyebilir

Gebelik Cinsel Yaşamınızı Yenileyebilir
21 Ekim 2016

Hamile olmanız aşk ve seks yaşamınızın ertelenmesi anlamına gelmiyor. Hatta belki de karnınız ilişkinizi pekiştirir!

Gebelik Cinsel Yaşamınızı Yenileyebilir

İlişkinizde heyecanı artırmak için eşinize giydiğiniz seksi iç çamaşırlarınız, geceliğiniz uzun süredir gardırobunuzda asılı duruyor. Çünkü şimdi aranıza kocaman bir karın girdi. Eşinizle olan cinsel yaşamınız konusunda endişeleriniz çok fazla. Onunla artık eskisi gibi aktif bir cinsel yaşamınız olamayacağı konusunda endişeleriniz var. Karnınızın seksapelinizi azalttığını, eşinizin sizi eskisi kadar seksi bulmadığını düşünüyorsunuz. Yanılıyorsunuz! Size getireceğimiz önerilerimize kulak verin.


Hormonlarınız çalışıyor

Birçok anne adayı hormonların değişikliği nedeniyle cinsel istekte artış yaşayabiliyor. Bunun tamamen doğal bir duygu olduğunu bilin ve bu yoğunluktan çekinmeyin. Eşinizle sevişmek istediğiniz her an, ona bunu belli edin. Hamileliğiniz belki de cinsel yaşamınızı yenileyecektir! Karnınızı bir sorun olarak görmeyin.   Özellikle vajinal bölgenizde oluşan, hamileliğinizle birlikte artan kan akışınız, sevişme sırasında orgazmı güçlendirir. Normalden daha çok orgazm olur, gelişen seks hormonlarınız sayesinde hamileliğinizde cinselliği normal zamandan çok daha yoğun yaşarsınız. O halde hamileyken seks yapmaktan kaçınmak yerine daha farklı, daha heyecanlı seksi keşfetmeye çalışın. Eşinizle gayet yakın bir biçimde cinselliğiniz üzerine konuşun. Sizin rahat oluşunuz onu da rahatlatacaktır.


Gebelik dönüm noktası olabilir

Büyüyen göğüslerinizden, genişleyen kalçalarınızdan utanıyor olabilirsiniz ama ancak bilmiyor musunuz ki erkekler büyük göğüslü ve geniş kalçalı kadınlardan hoşlanır. Belki de bu durumda o utandığınız koca göğüsleriniz sizin aslında birer dişilik silahınız olabilirler. Sizin kendinize olan güveniniz her zaman en büyük afrodizyak olacaktır!


Gebelikteki seks daha dokunmatik oluyor

İkinizde hassas bir dönemin içindesiniz. Sizin hamilelik hormonlarınız sayesinde çok daha duygusal ve hassassınız. Eşinizi yönlendirmelerinizle normalden çok daha dokunmatik, romantik cinsel ilişkiler yaşayabilirsiniz. Ayrıca eşinizin gün içinde size dokunması, karnınızı okşaması, sarılmalarınız birbirinize daha yakın olmanızı sağlayacaktır. Eşinizden, çok yorgun olmadığı günlerde size masaj yapmasını isteyebilirsiniz. Böylece hem rahatlar hem de ikinizin de çok tanıdık olan teni, birbirinizin üzerinde olur ve sizi daha çok yakınlaştırır.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Galibe Üstün gelen, yenen, önde gelen.
Erkek Bebek İsimleri
Abay 1. Beceri. 2. Seziş, anlayış. 3. Büyük erkek kardeş.