İkizlerinin Cinsiyetini Öğrendi

İkizlerinin Cinsiyetini Öğrendi
20 Mayıs 2020

Mart ayında hamile olduğunu açıklayan, üstelik ikiz bebek beklediğini söyleyen Elif Ece Uzun, çocuklarının cinsiyetini öğrendi!

İkizlerinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Elif Ece Uzun, geçtiğimiz yıl Ekim ayında iş insanı Mehmet Tuş ile hayatını birleştirmişti. Sapanca’daki bir otelde nikâh masasına oturan çiftten kısa bir süre sonra güzel haber gelmişti. Ailelerinin genişleyeceğini açıklayan çift, ikiz bebek beklediklerini söylemişti.  Hamileliğinin 5. ayını geride bırakan eski manken, geçen hafta ikizlerinin cinsiyetini öğrendi. Bir erkek, bir kız bebek annesi olmaya hazırlanan Elif Ece Uzun, duygularını şu sözlerle ifade etti: ‘ Bir bebek beklerken, iki tane olacağını öğrendiğimde hem korktum hem de mutlu oldum. Sağlıkları çok yerinde, ben de keyifli bir hamilelik geçiriyorum. Cinsiyetleri biri kız diğer erkek gibi görünüyor. Sağlıklı olsunlar da gerisi önemli değil.’ Eylül ayında doğum yapması planlanan Elif Ece Uzun, ikizlerinin isimlerine henüz karar vermediklerini söyledi.

İkizlerinin Cinsiyetini Öğrendi

Dışarı Adım Atmıyor

İlk kez anne olmaya hazırlanan 36 yaşındaki Elif Ece Uzun, koronavirüs salgını nedeniyle dışarı adım atmadığını söyledi. Hamile olduğu için kendisini daha fazla koruma ihtiyacı hissettiğini söyleyen Uzun, evini her gün dezenfektan ve sirkeli su ile temizlediğini belirtti. Bağışıklığını güçlü tutmak için her yolu deneyen ve sağlıklı beslenmeye önem veren eski model, sık sık ellerini yıkadığını ve uyarılara harfiyen uyduğunu söyledi.

Elif Ece Uzun Kimdir?

1984 yılında Adapazarı’nde dünyaya gelen Elif Ece Uzun, modellik kariyerine henüz 15 yaşındayken katıldığı bir güzellik yarışması ile başladı. Sonrasında İletişim Sanatları üzerine eğitim alan model, mezun olduktan sonra profesyonel modellik kariyerine başladı. Televizyon programları da sunan Elif Ece Uzun, geçtiğimiz sene Mehmet Tuş ile nikâh masasına oturdu. Evlendikten sonra mesleğine ara veren Uzun, şimdilerde ikiz bebeklere hamile…

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.