İkizlere Hamile!

Ekim ayında iş insanı Mehmet Tuş ile evlenen Elif Ece Uzun hamile olduğunu açıkladı! Üstelik ikiz bebek bekleyen ünlü manken, hamileliğinin 2,5 ayını geride bıraktı.

İkizlere Hamile!

Ekim ayında iş insanı Mehmet Tuş ile evlenen Elif Ece Uzun hamile olduğunu açıkladı! Üstelik ikiz bebek bekleyen ünlü manken, hamileliğinin 2,5 ayını geride bıraktığını belirtti.

Elif Ece Uzun Hamile!

Bir zamanlar podyumda fırtınalar estiren Elif Ece Uzun, Ekim ayında iş insanı Mehmet Tuş ile hayatını birleştirmişti. Sapanca’daki bir otelde nikâh masasına oturan çiftten güzel haber geldi, Elif Ece Uzun hamile olduğunu açıkladı! Hamileliğinin 2,5 ayını geride bırakan ünlü manken, ikiz bebek beklediğini söyledi. Gebeliğin henüz yeni olması nedeniyle cinsiyetlerini öğrenemediklerini belirten çiftin, Ekim ayında ikizlerini kucaklarına alması bekleniyor.

‘Dışarı Adım Atmıyorum’

İlk kez anne olmaya hazırlanan 36 yaşındaki model, koronavirüs nedeniyle evden dışarı adım atmadığını söyledi. Hamileliği dolayısıyla kendisini daha fazla koruma ihtiyacı hissettiğini belirten Uzun, evi her gün dezenfektan ve sirkeli su ile temizleyerek tedbir aldıklarını açıkladı. ‘Sağlıklı besleniyorum, elimi sık sık yıkayıp bütün uyarılara uyuyorum.’ diyen ünlü manken, bağışıklığını güçlü tutmak için her yolu denediğini ifade etti.

Elif Ece Uzun Kimdir?

1984 yılında Adapazarı’nda dünyaya gelen Elif Ece Uzun, kariyerine 15 yaşında katıldığı bir modellik yarışması ile başladı. 2003 yılında İletişim Sanatları üzerine eğitim alan Uzun, eğitimi bitince profesyonel modellik kariyerine başladı. Ara sıra eğlence programları da sunan ünlü model, geçtiğimiz Ekim ayında Mehmet Tuş ile nikâh masasına oturdu. Şimdilerde ikiz bebeklere hamile olan Elif Ece Uzun’un Ekim ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.