• gebe.com
  • /
  • Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Bebeğinin Cinsiyetini Açıkladı!

Hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde duyuran Ece Vahapoğlu, bebeğinin cinsiyetini de önceki gün katıldığı bir magazin programında açıkladı!

Aralık ayında 8 haftalık bebeğini kaybederek zorlu günler geçiren Ece Vahapoğlu, yeniden hamile olduğunu geçtiğimiz haftalarda açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Bebeğinin cinsiyetini öğrendiğini ancak bir süre daha gizlemek istediğini söyleyen ünlü gazeteci, önceki gün bu karardan vazgeçerek bir oğlu olacağını duyurdu!

Ece Vahapoğlu’nun Bebeğinin Cinsiyeti Belli Oldu!

Gazeteci kimliği ile tanıdığımız Ece Vahapoğlu şu sıralar bebek heyecanı yaşıyor! Geçtiğimiz sene iş insanı Cihan Alpay ile evlenen ünlü gazeteci, Aralık ayında hamile olduğunu duyurmuş, ancak kısa bir süre sonra bebeğini kaybetmişti. Zorlu günlerin üzerinden 6 ay geçtikten sonra yeniden müjdeli haberi paylaşan Vahapoğlu, bu sefer temkinli davranarak hamileliğinin 4. ayında açıklama yapmıştı. Şimdilerde 21. haftayı geride bırakan Ece Vahapoğlu, önceki gün katıldığı bir magazin programında bebeğinin cinsiyetini de açıkladı.

İsim Henüz Netleşmedi

İlk kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşayan Ece Vahapoğlu, bebeğinin cinsiyetini bir süre önce öğrenmişti. Ancak cinsiyeti bir süre daha gizli tutmak istediğini söyleyen Vahapoğlu, önceki gün Cengiz Semercioğlu’nun programına konuk oldu. Programda Semercioğlu’nun ısrarlarına dayanamayan ünlü gazeteci, bebeğinin cinsiyetini söylemek zorunda kaldı. Bir oğlu olacağını söyleyen Vahapoğlu, henüz isim konusunun netleşmediğini belirtti.

Mutluluğunu Böyle Açıklamıştı

Geçtiğimiz haftalarda mutluluğunu sevenleriyle paylaşan Ece Vahapoğlu, hamile olduğunu şu sözlerle duyurmuştu; ‘Göbek değil bebek! Büyüyen karnımı fark edenlerin özel mesajlarına yetişemediğim için artık bu güzel gelişmeyi 4,5 aylık halimle paylaşıyorum.’ Şu sıralar kendisini yogaya veren Vahapoğlu’nun Kasım ayında doğum yapması bekleniyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol