Burcu Esmersoy O İddialara Açıklık Getirdi!

Burcu Esmersoy O İddialara Açıklık Getirdi!
23 Ekim 2018

Burcu Esmersoy, tüp bebek tedavisine başladığı yönündeki iddialara cevap verdi!

Daha önce anne olmak için sabırsızlandığını açıklayan Burcu Esmersoy, tüp bebek tedavisi gördüğü yönündeki iddialara önceki gün cevap verdi.

Burcu Esmersoy Tüp Bebek Tedavisi Hakkındaki İddialara Açıklık Getirdi

Güzel sunucu Burcu Esmersoy, yaklaşık 6 aylık birlikteliğin ardından 14 Mayıs’ta, iş adamı Berk Suyabatmaz ile evlenmişti. New York’taki Türk Konsolosluğunda nikâh masasına oturan çift, sadece yakın arkadaşlarının katıldığı bir yemek organize ederek evliliklerini kutlamıştı. Evliliğin üzerinden röportaj verdiği pek çok dergiye anne olmak istediğini açıklayan Burcu Esmersoy, tüp bebek tedavisi gördüğü iddialarına, önceki gün telefonla bağlandığı bir magazin programında yanıt verdi.

Burcu Esmersoy O İddialara Açıklık Getirdi!

'Henüz Tedaviye Başlamadım Ama Düşünüyorum'

Henüz tüp bebek tedavisine başlamadığını ancak düşündüğünü söyleyen Burcu Esmersoy; ‘Tüp bebek tedavisine başlamadım ama düşünüyorum. Sunduğum programa gelen kişiler de hep tüp bebekten bahsediyor. Yaşla ilgisi yok ancak çok stresli bir dönemden geçiyoruz. Fikir olarak evet kafamda var ama henüz uygulamaya geçmedim. Başlarsam söylerim zaten.’ dedi.

'Hissediyorum, İkizlerim Olacak'

42 yaşındaki sunucu, nikâhtan sonra eşi Berk Suyabatmaz ile Monte Carlo’ya gitmişti. Tatil dönüşü bir moda dergisine röportaj veren ünlü sunucu, ‘hissediyorum, ikizlerim olacak’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.