Ünlü Çiftten Müjdeli Haber! İkinci Bebek Geliyor

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber! İkinci Bebek Geliyor
29 Temmuz 2019

Bir süredir Bergüzar Korel hamile mi değil mi diye magazin kulislerinde konuşulurken, önceki gün konu netlik kazandı! Ünlü oyuncu ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Posta Gazetesi’nin haberine göre, ünlü oyuncu Bergüzar Korel hamile!

Bergüzar Korel Hamile!

Önceki gün eşi Halit Ergenç ile birlikte menajeri Ayşe Barım’ın doğum günü partisine katılan Bergüzar Korel, çıkışta gazetecileri görünce çantasıyla karnını gizlemişti. Bu hareketiyle dikkat çeken ünlü oyuncunun, kısa bir süre sonra ikinci çocuğa hamile olduğu öğrenildi! Posta Gazetesi’nin magazin ekinde yer alan habere göre, Bergüzar Korel ikinci çocuğu bekliyor.

Kaynak: Posta Gazetesi

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber! İkinci Bebek Geliyor

Halit Ergenç İkinci Kez Baba Oluyor

Yeşilçam’ın unutulmaz oyuncularından Hülya Darcan ve Tanju Korel’in kızı Bergüzar Korel, Binbir Gece adlı dizide tanıştığı rol arkadaşı Halit Ergenç ile 2009 yılında evlenmişti. Evliliklerinin üzerinden kısa bir süre sonra oğulları Ali'yi kucağına alan çift, şimdilerde ikinci kez ebeveyn olacak olmanın heyecanını yaşıyor. Gebeliği henüz çok yeni olan Bergüzar Korel’den konuyla ilgili bir açıklama gelmezken, neredeyse bütün magazin siteleri haberi manşetten verdi.

Ünlü Çiftten Müjdeli Haber! İkinci Bebek Geliyor

‘İkinci Çocuğu İstiyoruz’

Mütevazi tavrı ile milyonlarca kişinin takdirini kazanan Bergüzar Korel, geçtiğimiz sene verdiği bir röportajda ikinci kez anne olmak istediğini söylemişti. Oğlunun da kardeş istediğini belirten Korel; ‘Allah nasip ederse ikinci çocuğu düşünüyoruz. Ali de kardeş istiyor. Aralarındaki yaş farkının da fazla açılmasını istemiyoruz. Ama önce işleri yoluna koymamız lazım.’ şeklinde açıklama yapmıştı. O sıralar rol aldığı Vatanım Sensin adlı dizideki yoğun çalışma temposu nedeniyle gebelik planlarını erteleyen 37 yaşındaki oyuncu, şimdilerde ikinci kez anne olacak olmanın mutluluğunu yaşıyor.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.