Zeynep Bebeğin İlk Fotoğrafını Yayınladı!

Zeynep Bebeğin İlk Fotoğrafını Yayınladı!
07 Ağustos 2019

Birkaç gün önce doğum yapan Bengü, kızı Zeynep'in ilk fotoğrafını yayınladı! İşte Zeynep bebek...

Birkaç gün önce doğum yapan ve kızını sağlıklı bir şekilde kucağına alan Bengü, bebeği  Zeynep’in ilk fotoğrafını yayınladı!

Bengü Kızı Zeynep’in İlk Fotoğrafını Yayınladı

Hamilelik serüvenin sonuna gelen Bengü, birkaç gün önce kızı Zeynep’i kucağına almıştı. İstanbul’daki özel bir hastanede dünyaya gözlerini açan Zeynep bebek, sağlıklı bir şekilde hayata merhaba demişti. Ünlü şarkıcının doktorundan edinilen bilgiye göre, sağlık durumu gayet iyi olan Bengü hastaneden taburcu edildi. Anneliğin keyfini süren ünlü şarkıcı, hayranlarının baskılarına dayanamayıp kızı Zeynep’in ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı. Fotoğrafa ‘Dünyamıza hoş geldin kızım’ notunu düşen Bengü, rekor sayıda beğeni aldı.

*Bengü doğum yaptı!

Zeynep Bebeğin İlk Fotoğrafını Yayınladı!

Annesi Yalnız Bırakmıyor

Doğumdan birkaç gün önce İzmir’den İstanbul’a gelen Sebahat Erden Kelleci, kızını bir an olsun yalnız bırakmıyor. Hem torunu ile vakit geçiren hem de kızına destek olan Sebahat hanımın bir süre daha İstanbul’da kalacağı öğrenildi.

Zeynep Bebeğin İlk Fotoğrafını Yayınladı!

Ekim’de Yeni Albüm Hazırlıklarına Başlayacak

Geçtiğimiz yıl iş insanı Selim Selimoğlu ile hayatını birleştiren Bengü, hayatının en mutlu günlerini yaşıyor. Anneliğin keyfini süren ünlü şarkıcı, kısa bir süre sonra tekrar konserlerine başlayacak. Mesleğini çok sevdiğini her fırsatta dile getiren şarkıcı, Eylül ayında sahnelere döneceğini belirtti. Hayranlarını çok sevindiren bir haber daha veren Bengü, Ekim ayında yeni albümü için hazırlıklara başlayacağını duyurdu.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.