Bengü'nün En Mutlu Günü!

Bengü'nün En Mutlu Günü!
05 Ağustos 2019

Bengü doğum yaptı! Bu sabah kızı Zeynep’i kucağına alan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bengü doğum yaptı! Bu sabah kızı Zeynep’i kucağına alan ünlü şarkıcının sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Bengü Doğum Yaptı!

İş insanı Selim Selimoğlu ile geçtiğimiz yaz hayatını birleştiren Bengü, nikâhtan kısa bir süre sonra müjdeli haberi sevenleriyle paylaşarak, ailesine yeni bir üyenin katılacağını duyurmuştu. Hamileliği boyunca egzersiz yapmayı ihmâl etmeyen ve sağlıklı beslenmeye özen gösteren Bengü, bu sabah heyecanlı maratonunun sonuna geldi. İstanbul’daki özel bir hastanede doğum yapan şarkıcı, sabah 08.30 civarı kızını kucağına aldı. Ünlü şarkıcının aile dostlarından edinilen bilgiye göre Bengü ve kızı Zeynep’in sağlık durumları gayet iyi.

Bengü'nün En Mutlu Günü!

Ailesi Yalnız Bırakmadı

Aslen Malatyalı olan ancak İzmir’de doğup büyüyen Bengü, doğuma saatler kala aile bireyleriyle çektirdiği fotoğrafı sosyal medya hesabından yayınladı. Şu sıralar ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü şarkıcı, kızını kendi büyütmek istediğini söylemişti. İlerleyen zamanlarda ailesinden yardım alabileceğini belirten Bengü, mesleği gereği daha sonraki süreçlerde bakıcı tutabileceğini ifade etmişti.

Bengü'nün En Mutlu Günü!

Çalışmaya Devam

Hamileliğinin son haftalarına kadar çalışan Bengü, konser maratonuna kısa bir süre sonra kaldığı yerden devam edecek. Eylül ayında sahnelere döneceğini belirten ünlü şarkıcı, Ekim ayında ise yeni albüm hazırlıklarına başlayacak.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl