• gebe.com
  • /
  • Baba ve Baba Adaylarına Müthiş Tüyolar! Sevgililer Gününde Hangi Burca Ne Almalı?

Baba ve Baba Adaylarına Müthiş Tüyolar! Sevgililer Gününde Hangi Burca Ne Almalı?

Baba adaylarına veya babalara müthiş bir tüyo veriyoruz. Hazır mısınız? Eşinizin burcuna göre ona hangi hediyeyi almanız gerektiğini söylüyoruz.

Baba ve Baba Adaylarına Müthiş Tüyolar! Sevgililer Gününde Hangi Burca Ne Almalı?

Baba ve Baba Adaylarına Müthiş Tüyolar! Sevgililer Gününde Hangi Burca Ne Almalı?

Baba adaylarına veya babalara müthiş bir tüyo veriyoruz. Hazır mısınız? Eşinizin burcuna göre ona hangi hediyeyi almanız gerektiğini söylüyoruz. Eminim şimdiden ne almalıyım diye düşünmeye başladınız. Araştırma yapmadan önce yazımız size iyi bir kılavuz olacaktır.

KOÇ BURCU

Koç burcu kadınları oldukça hareketlidir. Ona bir seyahat organizasyonu (bilet vb.), iyi bir spor salonundan üyelik, rahat edebileceği spor ayakkabı, eşofman takımı, gebelere özel egzersiz aletleri hediye edebilirsiniz. Daha çok sportif ve seyahat gibi ürünler hoşuna gidecektir.

BOĞA BURCU

Boğa kadını lüksü ve pahalı hediyeleri sever. Bu nedenle onu çok lüks bir restorana götürebilir, tek taş bir yüzük alabilir; kaşmir, ipek kazak, şal vb. kıyafet veya aksesuarlar, sevdiği bir grubun veya sanatçının konserine bilet alabilirsiniz. Gebe olan eşinize de evde işini kolaylaştıracak, konforunu sağlayacak mutfak robotları, yün battaniyeler de alabilirsiniz.

İKİZLER BURCU

İkizler burcu eşinizi kısa gezilere götürebilirsiniz. Örneğin, uzun zamandır görmek istediği bir müzeye veya sergiye götürebilir, yakın olan bir yerde ufak bir tatile çıkartabilirsiniz. Kitap okumaktan oldukça zevk alan ikizler kadınları için sevdikleri türlerde romanlar da alabilirsiniz. Ayrıca ikizler olan eşinizi sevdiği hobilerle ilgilenebileceği bir kursa da yazdırabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU

Yengeç burcu kadını ev hayatını çok sevdiğinden alacağınız hediyeleri de eve özel şeylerden seçebilirsiniz. Örneğin, uzun zamandır istediği bir mutfak robotunu, işine yarayacak ev aletlerinden veya oturma odası için o çok beğendiği lambaderi alabilirsiniz. Tabi ki de evde veya dışarıda güzel ve romantik bir yemek de ayarlayabilirsiniz. Eğer yengeç burcu gebe bir eşiniz varsa ona da daha çok bebeği için hediyeler alabilirsiniz.

ASLAN BURCU

Aslan burcu kadınları sürprizlerden çok hoşlanır. Bu nedenle sevgililer gününde ona sürpriz yapmanızı tavsiye ederim. Lüks bir restorana götürebilir, altın takı hediye edebilirsiniz. Hediyelerin iyi sunulmasına özen gösterin. Çünkü aslan burcu kadınları gösterişi ve güzeli severler. Özentisiz hazırlanmış bir hediye paketi veya ortam onu mutlu etmeyecektir. Aynı zamanda güzel hazırlanmış bir orkide veya gününün güzel geçmesini sağlayacak bir spa paketi de hediye edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU

Başak burcu kadını kendine ve sağlığına önem verir. Sürekli iyi beslenmek ve yaşamak için çabalar. Bu nedenle sevgililer gününde ona check-up hediye etmeniz en makul hediye olacaktır. Başak kadınını genellikle alışverişle pek mutlu edemezsiniz. Aldığınız hediyeyle ilgili sürekli bir söylenme durumunda olabilir. Bu yüzden ona somut bir hediye almaktansa hediye çeki alarak, istediği şeyi kendisinin almasını sağlayabilirsiniz. Yine samimi ve mütevazı bir yemek de oldukça hoşuna gidecektir.

TERAZİ BURCU

Terazi burcu kadınına hediyenin yanı sıra mutlaka çiçek almanızı öneririm. Maddi değeri yüksek olmayan, aksine onu düşündüğünüzü gösteren ve ona özel olan herhangi bir hediyeyi güzel bir sürpriz yaparak verebilirsiniz. Örneğin, onun adının yazılı olduğu bir eşya veya sevdiği bir yazarın onun adına kitabı imzalaması terazi burcu kadınları için oldukça özel bir hediye olacaktır. Ayrıca terazi burcu kadınına kişisel bakım ürünleri de alabilirsiniz.

AKREP BURCU

Akrep burcu kadınına şık ve güzel gecelik, iç çamaşırları alabilirsiniz. Bunlar oldukça hoşuna gidecektir. Akrep burcu kadınları da hediyelerin pahalı olması önemli değildir. Yine ona özel tasarlanmış standardın dışına çıkan takılar da hediye edebilirsiniz.

YAY BURCU

Yay burcu kadınları seyahat etmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok sever. Bu yüzden sizden ona seyahat ederken giyebileceği spor kıyafetler, hobi ve seyahat kitapları alabilirsiniz. Bunun yanı sıra yabancı ülkelerden getirilmiş olan egzotik bir hediye de oldukça ilgisini çekecektir. Ama bir yay kadınına en güzel hediye tabi ki yurt dışına seyahat biletidir.

OĞLAK BURCU

Oğlak burcu kadınına hediye alırken onun işine yarayıp yaramayacağından emin olmanız gerekir. Çünkü onlar işlerine yaramayan şeylerden hoşlanmazlar. Mutlaka elinin altında rahatça kullanabileceği, işine yarar bir şey olmalıdır. Eğer kıyafet almayı düşünüyorsanız, şık bir eşarp, gömlek, daha klasik tarzda seçmenizi tavsiye ederim. Takı takmakla çok ilgilenmezler bu nedenle takı, tercihleriniz arasında olmasa da olur.

KOVA BURCU

Kova burcu kadınları teknolojik ürünlere oldukça meraklıdır ve onlarla ilgilenmeyi de sever. Bu nedenle siz de bu sevgililer gününde ona en son çıkan teknolojik bir ürünü hediye edebilirsiniz. Yine konsere, tiyatroya, sergiye ve müzeye götürebilirsiniz. Bundan oldukça mutlu olacaklardır.

BALIK BURCU

Balık burcu kadınına özellikle doğal taşlardan takılar alabilirsiniz. Hediyesini mutlaka sevdiği bir çiçekle beraber vermeyi de sakın unutmayın. Çok sade ve romantik bir akşam yemeğiyle de bu anlamlı günü birlikte geçirebilirsiniz.
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Maarif Bilgi, kültür.