Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Karın Güçlendirme Hareketleri

Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Karın Güçlendirme Hareketleri
06 Mart 2017

Doğum sonrası yeniden eski formunuza kavuşmaya hazır mısınız? Aslıhan Kıratlı ile şimdi bu çok kolay. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz karın güçlendirme hareketleriyle daha sıkı bir karına sahip olabilirsiniz.

Doğum sonrası yeniden eski formunuza kavuşmaya hazır mısınız? Aslıhan Kıratlı ile şimdi bu çok kolay. Evde kolaylıkla yapabileceğiniz karın güçlendirme hareketleriyle daha sıkı bir karına sahip olabilirsiniz.  Hareketleri yapmadan önce doktorunuzdan onay almayı sakın unutmayın. 

Karın Güçlendirme Hareketleri

Bu egzersizdeki karın hareketlerini dikkatli şekilde yapmanız önemli. Doğumdan sonra kaslarınızı aktif kullandığınız ve yorduğunuz için onları yavaş yavaş güçlendirmek gerekir. İleri ki zamanlarda hareketleri daha hızlı ve yoğun bir tempoda yapacağınız için şimdiki hareketleriniz daha yavaş olacak. Bu hareketlerle karnınızın ısındığını hissedebilirsiniz. Dilerseniz bu egzersizden hemen sonra “Esneme ve Stretch Hareketlerini” de vücudunuzu rahatlamak için yapabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.