• gebe.com
  • /
  • Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Bacak Güçlendirme Hareketleri

Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Bacak Güçlendirme Hareketleri

Doğumdan sonra daha sıkı bacaklarla yaza hazır mısınız? Kolaylıkla yapabileceğiniz bacak güçlendirme hareketleriyle daha sıkı ve güçlü bacaklara sahip olabilirsiniz.

Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Bacak Güçlendirme Hareketleri

Doğumdan sonra daha sıkı bacaklarla yaza hazır mısınız? Kolaylıkla yapabileceğiniz bacak güçlendirme hareketleriyle daha sıkı ve güçlü bacaklara sahip olabilirsiniz. Hareketleri yapmadan önce doktorunuzdan mutlaka onay alın.

Bacak Güçlendirme Hareketleri

Bacak hareketleriyle birlikte karnınızı, üst vücudunuzu ve kollarınızı da çalıştırıyorsunuz. Bu hareketleri yaparken kullandığınız açılar sadece ana kaslarınızı değil tüm kaslarınızı etkiliyor olacak. Hareketleri bu aşamada sekiz kere yapmanız yeterli olur. Hareketleri yaptıkça kaslarınızın yandığını hissetmeniz, kaslarınızın çalıştığını gösterir. Hareketleri yaparken çapraz çalışmak, vücudunuzun daha hızlı forma girmesini sağlar. Bu seriyi her gün 5 dakika yaptığınızda vücudunuzdaki hızlı değişimleri fark edebilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Bacı 1. Büyük kız kardeş, abla. 2. Kız kardeş. 3. Bir evde uzun zaman çalışmış yaşlı kadınlara verilen unvan. 4. Tarikat şeyhlerinin karısı.5. Kadınlara söylenen bir seslenme sözü.
Erkek Bebek İsimleri
Nabi 1. Haberci, haber veren. 2. Yerden çıkıp fışkıran, kaynayan, akan. 3. Yüksek, yüce.