Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Bacak Güçlendirme Hareketleri

Aslıhan Kıratlı İle Doğum Sonrası Bacak Güçlendirme Hareketleri
20 Mart 2017

Doğumdan sonra daha sıkı bacaklarla yaza hazır mısınız? Kolaylıkla yapabileceğiniz bacak güçlendirme hareketleriyle daha sıkı ve güçlü bacaklara sahip olabilirsiniz.

Doğumdan sonra daha sıkı bacaklarla yaza hazır mısınız? Kolaylıkla yapabileceğiniz bacak güçlendirme hareketleriyle daha sıkı ve güçlü bacaklara sahip olabilirsiniz. Hareketleri yapmadan önce doktorunuzdan mutlaka onay alın.

Bacak Güçlendirme Hareketleri

Bacak hareketleriyle birlikte karnınızı, üst vücudunuzu ve kollarınızı da çalıştırıyorsunuz. Bu hareketleri yaparken kullandığınız açılar sadece ana kaslarınızı değil tüm kaslarınızı etkiliyor olacak. Hareketleri bu aşamada sekiz kere yapmanız yeterli olur. Hareketleri yaptıkça kaslarınızın yandığını hissetmeniz, kaslarınızın çalıştığını gösterir. Hareketleri yaparken çapraz çalışmak, vücudunuzun daha hızlı forma girmesini sağlar. Bu seriyi her gün 5 dakika yaptığınızda vücudunuzdaki hızlı değişimleri fark edebilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.