Yasemin Özilhan'dan Müjdeli Haber!

Yasemin Özilhan'dan Müjdeli Haber!
03 Eylül 2020

İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evlilik sürdüren Yasemin Özilhan, üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor.

İş insanı İzzet Özilhan ile mutlu bir evlilik sürdüren Yasemin Özilhan hamile! Üçüncü kez anne olmaya hazırlanan Özilhan’ın gönlünden bu kez erkek bebek geçiyor.

Yasemin Özilhan Hamile!

Doktorlar adlı dizide canlandırdığı Ela karakteriyle hayatımıza giren Yasemin Özilhan, 2011 yılında İzzet Özilhan ile nikâh masasına oturmuştu. Evlendikten sonra oyunculuk kariyerine son veren ve objektiflerden uzak bir hayat süren Yasemin, 2012’de ilk kızı Emine’yi kucağına almıştı. Kardeşler arasında fazla yaş farkı olmasını istemeyen çift, bir sene sonra ikinci kızları Ela’ya kavuşmuştu. Ailesiyle birlikte mutlu bir hayat süren Yasemin Özilhan’ın yeniden hamile olduğu öğrenildi. 

Gönlünden Erkek Bebek Geçiyor

Yasemin Özilhan üçüncü kez anne olmaya hazırlanıyor. “Her şeyden önce sağlıklı olsun.” temennisinde bulunan Özilhan’ın bu kez gönlünden erkek bebek geçiyor. Henüz hamileliğinin çok başında olan Özilhan, birkaç hafta içinde bebeğinin cinsiyetini öğrenebilecek.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl