Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi
08 Mayıs 2017

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri videoları yağ yaktıran ve vücudunuzu şekillendiren koreografiyle devam ediyor. Evde egzersiz hareketlerine sevdiğiniz müzik eşlik edebilir.

Yağ Yaktıran ve Vücüdunuzu şekillendiren koreografi doğum sonrası kilolarını vermenizde size yardımcı olacaktır. Aslıhan Kıratlı ile gebelikten sonra yenilenme video içeriklerimize evde yapabileceğiniz yağ yakıcı egzersiz hareketleri ve vücudunuzun şekillenmesine yarayan koreografiyle devam ediyoruz. Doğumdan sonra doktorunuzun onayıyla başlayabileceğiniz bu hareketler gebelik öncesindeki formunuza kavuşmanız da size büyük fayda sağlayacaktır. Unutulmaması gereken önemli konu bu egzersizleri yapabilmeniz için mutlaka doktorunuzun onayının olması gerektiğidir.

Yağ Yaktıran Egzersizlere En Sevdiğiniz Müzik Eşlik Etsin

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası yenilenme hareketleri serisi yağ yaktıran egzersiz hareketleriyle devam ediyor. Annelerin evde kolaylıkla uygulayabileceği bu video da Aslıhan Kıratlı, güneş selamı ile uyanan annelerin vücutlarını yağ yakımına başlatmak için özel bir koreografi sunuyor. Meltem hoca ile birlikte annelerin çok sevdiği şarkılar eşliğinde egzersizler başlıyor. Müziğin sesini açın ve vücudunuzu birlikte ısındırın ve müziğin ritmi ile hareketlere başlayın. Hareketler ilerledikçe ve size kolay gelmesi durumunda dilerseniz müziğin ritmini biraz daha hızlandırabilirsiniz. Tabi bu dönemde kendinizi zorlamamanız gerektiğini unutmamalısınız.

Aslıhan Kıratlı İle Yağ Yaktıran ve Vücudunuzu Şekillendiren Koreografi

 

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Lâçin 1. Yiğit adam. 2. Kartal. 3. Şahin. 4. Atmaca.