• gebe.com
  • /
  • Ünlü Annelerin Bebeklerinin İsimlerini Hiç Merak Ettiniz mi?

Ünlü Annelerin Bebeklerinin İsimlerini Hiç Merak Ettiniz mi?

Ünlü annelerin bebeklerinin isimleri ve hangi ünlü çocuğuna ne ad koydu? Hemen herkes ve onların hayranları tarafından oldukça fazla merak edilir.

Ünlü Annelerin Bebeklerinin İsimlerini Hiç Merak Ettiniz mi?

Ünlü annelerin bebeklerinin isimleri hemen herkes tarafından merak edilmektedir. Hepimizin büyük bir ilgiyle takip ettiği televizyon ve sinema dünyasının ünlü isimlerinin yaşam tarzları, zevkleri ve çocuklarına ne isim koydukları gibi pek çok konuyu yakından takip ederiz. Çoğu zaman onların yaptıkları ve hoşlandıkları şeyleri kendi hayatımızda da örnek alırız. Ünlülerin bebeklerinin isimleri de bunlardan birisidir. Bebeğimize isim verirken sevdiğimiz ünlünün bebeğine verdiği ismin ne olduğunu merak ederiz. Bu yazımızda bu konuda merakınızı gidermenin yanı sıra Ünlülerin Bebek İsimleri neler? Hangi ünlü bebeğine ne ad verdi? sorularına da cevap bulacaksınız.  

Ünlü Annelerin Bebeklerinin İsimleri

Her annenin bebeğine vermiş olduğu isim dünyanın en güzel ismidir. Bu anne geniş bir toplum kitlesi tarafından tanıman ünlü bir anne olduğunda durum biraz farklılaşabiliyor. Sizin bebenize verdiğiniz isim sadece bulunduğunuz çevre tarafından bilinirken, ünlü annenin bebeğine vermiş olduğu isim daha geniş çevreler tarafından tanıyor. Bu nedenle de ünlülerin bebeklerine vermiş oldukları isimler dikkatimizi daha fazla çekiyor. Ünlülerin bebeklerinin isimlerinin anlamı ve farklı isim alternatiflerini aşağıdaki linkte bulabilirsiniz. İşte daha doğmadan ünlü olan bebeklerin isimlerin isimleri. Bakmanızda Fayda Var: Bebek İsimleri ve Anlamları

Gülben Ergen' in Oğullarının İsimleri

  gulben-ergenin-çocukları   Sanatçı Gülben Ergen, ikiz ve bir erkek olmak üzere üç erkek çocuğu annesi. Çocuklarının isimleri sırasıyla; Atlas, Ares ve Güney.

Pelin Karahan' ın Çocuklarının İsmi

  pelin-karahan-ve-çocuklarının-isimleri   Geçtiğimiz Mart ayında ikinci defa anne olan Pelin Karahan iki erkek bebek annesi ve oğullarının isimleri; Ali Demir ve Eyüp Can

Ece Erken' in Oğlunun İsmi

ece-erken'in-oğlu   2015 yılında anne olan Ece Erken'in Eymen isminde bir erkek bebeği var.

Didem Uzel' in Oğlunun Adı

Didem-Uzel'in-oğlu   Manken ve oyuncu olan Didem Uzel, Aslan isminde bir erkek bebek annesi. Aslan bebek verdiğin ilginç pozlarla şimdiden intagram fenomeni.

Çağla Şikel' in Çocuklarının İsmi

çağla-şikelin-oğulları   Pop müzik sanatçısı Emre Altuğ'la evliliğinden 2 Erkek çocuğa sahip olan Çağla Şikel'in çocuklarının isimleri; Kuzey ve Uzay.

Nil Karaibrahimgil' in Oğlunun İsmi

nil-karaibrahimgilin-oğlu   Sanatçı Nil Karaibrahimgil bir erkek bebek annesi ve oğlunun adı; Aziz Arif,

Gülşen' in Oğlunun Adı

gulsen-oglu   Geçtiğimiz yıl aranjör Ozan Çolakoğlu ile evlenen ve kısa bir süre önce bir erkek bebek annesi olan pop müzik sanatçısı Gülşen'in oğlunun ismi; Azur Benan. Azur Benan'ın ilk fotoğrafı, sanatçı Tarkan'ın kucağında çekilmiş bir kare ile babasının doğum gününde paylaşılmıştı.

Özgü Namal' ın Çocuklarının İsmi

  ozgu-namal-ın-oğlu   Oyuncu Özgü Namal 1 Erkek ve 1 kız olmak üzere 2 bebek annesi. Özgü Namal'ın bebeklerinin isimleri; Nefes ve Elem Su. Özgü Namal nazardan korktuğu için bebeklerinin fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşmamaya özen gösteriyor.

Esra Erol' un Çocuklarının İsmi

esra-erolun-çocukları   Sunucu Esra Erol 2 erkek bebek annesi. Esra Erol'un bebeklerinin isimleri; İdris Ali ve Ömer Erol.

Meryem Uzerli' nin Kızının İsmi

meryem-üzerlinin-kızı   Türk televizyonlarında Muhteşem Yuzyıl dizisi ile adını duyuran oyuncu  Meryem Uzerli 1 kız çocuk annesi Meryem Uzerli'nin kızının ismi; Lara.

Demet Akalın' ın Kızının İsmi

demet-akalının-kızı   Pop müziğin önde gelen isimlerinden olan Demet Akalın 1 Kız çocuğu annesi. Demet Akalın'ın kızının ismi; Hira.

Ebru Gündeş' in Kızının İsmi

ebru-gündeşin-kızı   Sanat ve Pop müziğinin güçlü seslerinden birisi olan Ebru Gündeş 1 Kız Bebek annesi. Ebru Gündeş'in kızının ismi; Alara

Ahu Yağtuğ' un Oğlunun İsmi

ahu-yağtuğun-oğlu,   Komedyen Cem Yılmaz'la evliliğinden 1 erkek çocuğa sahip olan Ahu Yağtuğ'un oğlunun ismi; Kemal.

Ebru Akel' in Oğlunun Adı

ebru-akelin-oğlu   Sunucu ve oyuncu Ebru Akel 1 erkek bebek annesi. Ebru Akel'in oğlunun ismi; Eren.

Bergüzar Korel' in Oğlunun İsmi

bergüzar korelin oğlunun ismi   Kendisi gibi oyuncu Halit Ergenç ile 1 erkek çocuğa sahip olan Bergüzar Korel'in oğlunun ismi; Ali.  

Ceyda Düvenci' nin Çocuklarının İsmi

ceyda-düvencinin-kızı   Oyuncu Ceyda Düvenci'nin ilk eşinden 1 kız çocuğa sahip. İkinci evliliğini oyuncu Bülent Şakrak ile yapan Ceyda Düvenci'nin kızının ismi Melisa, 1 erkek bebeğe hamile olan sanatçının bebeğinin ismi ise, Okan Ali olacak.

Başak Sayan' nın Oğullarının İsmi

başak-sayanın-oğulları   Geçtiğimiz ay ikiz bebek annesi olan ünlü oyuncu Başak Sayan'ın bebeklerinin isimleri; Ares ile Milan.

Işın Karaca' nın Kızının İsmi

ışın-karaca'nın-kızı   Pop müzik sanatçısı Işın Karaca 1 kız çocuk annesi. Işın Karaca'nın kızının ismi; Sasha Mia.

Tuba Büyüküstün' ün Kızlarının İsmi

tuba_buyukustun_kizları   Oyuncu Onur Saylak ile olan evliğinden ikiz bebek annesi olan Tuba Büyüküstün'ün kızlarının isimleri; Maya ve Toprak

Ünlülerin Çocuklarının İsmi: Tuğba Ünsal' ün Çocuklarının İsmi

Tuba-Ünsalın-çocukları   Oyuncu Tuba Ünsal bir kız ve bir erkek çocuk annesi. Tuğba Ünsal'ın çocuklarının isimleri; Sare ve Civan Mert.

Şeyda Çoşkun' un Oğlunun İsmi

şeyda-çoşkunun-oğlu   Ünlülerin yaşam koçluğunu yapan Şeyda Çoşkun bir erkek bebek annesi. Şeyda Çoşkun'un bebeğinin ismi; Arat.

Ünlülerin bebeklerinin ismi  ne: Pınar Altuğ' un Kızının İsmi

pınar-altuğun-kıız   Oyuncu Yağmur Atacan'la evliliğinden bir kız çocuğa sahip olan Pınar Altuğ'un kızının ismi; Su

Selin Ortaçlı' nın Çocuklarının İsmi

Selin-Ortaçlının-çocuklarının-ismi   Komedyen Şahan Gökbakar ile evliğinden bir erkek ve bir kız bebeğe sahip olan modacı ve oyuncu Selin Ortaçlı'nın çocuklarının isimleri; Deniz Efe ve Ela.

Aşkın Nur Yengi' nin Kızının İsmi

aşkın-nur-yengi   Oyuncu Haluk Bilginer ile olan evliğinden bir kız bebek sahibi olan Aşkın Nur Yengi'nin çocuğunun ismi; Nazlı.

Şeyma Subaşı' nın Kızının İsmi

şeyma-subaşının-kızı   Yapımcı Acun Ilıcalı ile birlikteliğinden anne olan Şeyma Subaşı'nın kızının ismi; Melisa

Simge Tertemiz' in Oğlunun Adı

simge-tertemizin-oğlu   Manken ve oyuncu olan Simge Tertemiz'in oğlunun adı; Nail Kayra

Irmak Ünal' ın Çocukların Adları

ırmak-ünalı-çocukları   Tiyatronun duayen isimlerinden Cihan Ünal'ın kızı oyuncu lrmak Ünal'ın çocuklarının ismi; Kayla, Vadi

Arzu Yanardağ' ın Kızının İsmi

arzu-yanardağın-kızı   Sinema ve dizi oyuncusu Arzu Yanardağ'ın kızının ismi; Alara.

Açelya Akkoyun' un Kızının İsmi

açelya-akkoyun-ve-kızı   Oyuncu ve televizyon programı sunucusu Açelya Akkoyun'un kızının ismi; Alya Deniz

Sevinç Erbulak' ın Kızının Adı

sevinç-erbulak-ve-kızı   Gazeteci ve oyuncu Altan Erbulak ile oyuncu Füsun Erbulak'ın kızları oyuncu Sevinç Erbulak'ın kızının ismi; Zeynep Kavin.  

Ünlü annelerin bebeklerinin isimleri : Deniz Akkaya' nın Kızının İsmi

deniz-akkayanın-kızı   Manken, sunucu ve oyuncu Deniz Akkaya'nın kızının adı; Ayşe.

Özge Özberk' in Oğlunun Adı

Ünlü annelerin bebeklerinin isimleri özge-özberkin-oğlu   Bir erkek bebek annesi olan Özge Özberk'in oğlunun ismi; Leo

Kız Erkek Bebek İsim Önerileri

  kız erkek bebek isimleri      

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Cahide Çok çalışan, çaba gösteren kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl