• gebe.com
  • /
  • Ünlü Annelerden Evde Kal Mesajı

Ünlü Annelerden Evde Kal Mesajı

İşte, ev karantinasına giren ve #evdekal mesajı veren ünlü anneler...

Ünlü Annelerden Evde Kal Mesajı

Çin’in Hubei eyaletinin Wuhan kentinden ortaya çıkan ve kısa bir sürede Türkiye dahil birçok ülkeye sıçrayan koronavirüs, ne yazık ki yayılmaya devam ediyor. Yayılma hızının artmaması için yapılan dışarı çıkmayın uyarılarına ünlü anneler de destek vermeye başladı. İşte Hazal Kaya başta olmak üzere, ünlü annelerin bebekleriyle birlikte evde karantina günleri…

Ünlü Annelerden Evde Kal Mesajı!

Koronavirüs, alınan tüm tedbirlere rağmen tüm dünyada yayılmaya devam ediyor. Türkiye’de de vaka sayısının günden güne artması üzerine önlemler arttırıldı. Sokağa çıkmayın uyarıları yapıldı, test yapılan insan sayısı arttırıldı. Sanat dünyasından birçok anne de, salgından etkilenmemek için evlere kapandı, izole bir hayat sürmeye başladı. İşte, ev karantinasına giren ve #evdekal mesajı veren ünlü anneler...

*Koronavirüsten nasıl korunmalıyız?

Hazal Kaya

Kasım ayında doğum yapan Hazal Kaya, salgından korunmak için gününün büyük bir kısmını evde geçiriyor. Zorunda olmadıkça dışarı çıkmayan güzel oyuncu, oğlu Fikret Ali’nin de yer aldığı bu kareyi ‘evde kal, güvende kal.’ notu ile paylaştı.

Bengü

Geçtiğimiz Ağustos ayında ilk çocuğu Zeynep’i kucağına alan Bengü de ailesinin sağlığı için ev karantinasına başladı. Kızı ile birlikte çektiği fotoğrafı ‘Şimdi evdeyiz, hepsi geçecek. Türkiye’miz bunu da atlatacak. Güzel günlerde hep beraber bol bol sarılacağız.’ notu ile paylaşan ünlü şarkıcı, tüm konserlerini erteledi.

Berfu Yenenler

Nisan ayında komedyen Eser Yenenler ile evlenen Miss Turkey güzeli Berfu Yenenler de evde kalan ünlülerden… 6 aylık olan oğlu ile evde nasıl vakit geçirdiğini her gün sosyal medya hesabından aktaran Yenenler, şimdilik 3 hafta boyunca evden çıkmayacaklarını belirtti.

Burcu Kara

Reklamcı Fırat Parlak ile mutlu bir yuva kuran Burcu Kara, evliliğini Ali Çınar ismini verdiği oğlu ile taçlandırmıştı. Koronavirüs nedeniyle bir haftadır dışarı çıkmadıklarını belirten ünlü oyuncu, şu sıralar kendini iyice temizliğe verdiğini söyledi.

Zeynep Dörtkardeşler & Alp Kırşan

Sunucu ve oyuncu Alp Kırşan da gününü ailesiyle birlikte evde geçiren ünlülerden… Eşi Zeynep Dörtkardeşler ve iki oğlu ile birlikte tedbir amacıyla dışarı çıkmadıklarını beliren ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından karantina günlerine ait fotoğraflar paylaşmayı ihmal etmiyor.

Simge Fıstıkoğlu

Birkaç hafta önce kızı İmge’yi doğuran ve ikinci kez anne olan Simge Fıstıkoğlu da #evdekal akımına ayak uyduran ünlülerden…

Fahriye Evcen

Oğlu Karan doğduğundan beri kameralardan uzak bir hayat yaşayan Fahriye Evcen, ailesiyle birlikte evde karantinaya başladı. Ev emojisi ile paylaştığı fotoğrafla akıma katıldığını gösteren ünlü oyuncu, bir milyonun üzerinde beğeni aldı.

Ece Vahapoğlu

Efe ismini verdiği oğlunu 2 Aralık’ta kucağına alan Ece Vahapoğlu, şu sıralar eşi ve bebeği ile birlikte evde vakit geçiriyor. Bu süreci bol bol spor yaparak değerlendiren güzel sunucu, evde kalmanın aslında kendileri için büyük lüks olduğunu ifade etti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.