Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!

Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!
06 Mayıs 2019

Ümit Erdim'in kızı Ses 1 yaşında! İşte minik Ses'in doğum günü partisinden keyifli kareler...

Ümit Erdim’in kızı Ses 1 yaşında! Kızlarının ilk doğum gününü, aile bireyleri ve yakın dostların katıldığı bir parti ile kutlayan Erdim çifti, bu mutlu günlerine ait görüntülerini sosyal medya hesaplarından paylaşmayı ihmâl etmedi.

Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!

2015’te aşk yaşamaya başlayan Seda Çınar ve Ümit Erdim, 2017 yılının Mayıs ayında dünyaevine girmişti. Çok geçmeden çocuk sahibi olmak isteyen çift, geçtiğimiz sene bu zamanlar ilk çocukları Ses’i kucaklarına almıştı. Babasına olan benzerliği ile dikkat çeken Ses için önceki gün doğum günü partisi düzenleyen Erdim çifti, Zekeriyaköy’de keyifli bir gün geçirdi. Ahmet Kural ve Kerem Gönlüm gibi ünlü isimlerin de katıldığı doğum günü partisinde, misafirlere çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!

Ümit Erdim Verdiği Kilolar ile Dikkat Çekti

Kızının doğum gününe ait fotoğrafları sosyal medya hesabından paylaşan Seda Erdim, fotoğraflara şu açıklamayla yayınladı; ‘Ses 1 yaşına geldi bile. Allah herkesin yavrusunu bağışlasın ve bahtını açık etsin. Bugün yanımızda olan olamayan tüm dostlarımıza teşekkür ederiz.’ Ümit Erdim ise verdiği kilolar ile dikkat çekti. Erdim’in hayranları, ünlü oyuncuyu nasıl kilo verdiği ile ilgili soru yağmuruna tuttu.

Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!

Şimdiden İnstagram Fenomeni Oldu

1 yaşına yeni giren Ses bebek, adeta minik bir fenomen oldu! Anne ve babasının paylaştığı kareler milyonlarca kişiye ulaşırken, binlerce beğeni alıyor. Doğum gününde giydiği sarı elbise ile binlerce seveninin gönlünü eriten Ses bebek, yeni bir beğeni rekoru kırmaya hazırlanıyor!

Ümit Erdim’in Kızı Ses 1 Yaşında!

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl