• gebe.com
  • /
  • Tülin Şahin'den Güzel Haber Geldi!

Tülin Şahin'den Güzel Haber Geldi!

Tülin Şahin hamile olduğunu doğruladı! İşte ünlü modelin bebek açıklaması...

Nisan ayında Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile evlenen Tülin Şahin hamile olduğunu açıkladı!

Tülin Şahin Hamile!

Ünlü şef Mehmet Özer ile olan 12 yıllık evliliğini 2017 yılında sonlandıran Tülin Şahin, geçtiğimiz ay Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile evlenmişti. Lizbon’daki evlerinde sade bir törenle hayatlarını birleştiren çift, önceki gün mutlu haberi sevenleriyle paylaştı. Sosyal medya hesabından bir emzik fotoğrafı paylaşan Tülin Şahin, hamile olduğunu duyurdu! Fotoğrafın altına çok sayıda tebrik mesajı gelirken, ünlü modelin ilk kez anne olacağı için çok mutlu olduğu öğrenildi.

Tülin Şahin Bebek İddialarını Doğruladı

Bir süredir hakkında çıkan hamilelik haberlerinden sonra, sosyal medya hesabından konuya açıklık getiren Tülin Şahin, bebek beklediğini doğruladı. Dünyaca ünlü model Cindy Crowford’a benzediği için Türk ve uluslararası basında Sivaslı Cindy olarak tanınan ünlü model, ilk kez anne olacak.

Tülin Şahin Doğumu İstanbul’da Yapmak İstiyor

Her fırsatta anne olmak istediğini belirten Tülin Şahin, bebeği henüz çok küçük olduğu için cinsiyetini öğrenemedi. Şimdilerde her iki cinsiyet için de isim düşünen Şahin’in doğumu İstanbul’da yapmak istediği öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol