• gebe.com
  • /
  • Ünlü Çiftten Acı Haber!

Ünlü Çiftten Acı Haber!

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çiftinin 5 aylık oğlu Efehan, dermoid kist nedeniyle önceki gün ameliyata alındı.

Ünlü Çiftten Acı Haber!

Tolgahan Sayışman ve Almeda Abazi çiftinin 5 aylık oğlu Efehan, önceki gün ameliyata alındı. Kafasındaki ‘dermoid kist’ sebebiyle operasyona alınan Efehan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Tolgahan Sayışman’ın Oğlu Efehan Ameliyat Oldu!

Başarılı oyuncu Tolgahan Sayışman ile Arnavut model Almeda Abazi, iki yıllık birlikteliklerini 2017 yılında nikâhla taçlandırmıştı. Los Angeles’ta evlenen çift, sadece yakın dostlarının katıldığı sade bir tören ile hayatlarını birleştirmişti. Bir süre sonra, rutin sağlık kontrolü sırasında bebek sahibi olacağını öğrenen Abazi, güzel haberi basınla da paylaşmıştı. Keyifli bir hamileliğin ardından geçtiğimiz aylarda oğlunu kucağına alan güzel model, şu sıralar oldukça stresli günler geçiriyor.

Minik Efehan’ın Sağlık Durumu İyi

2. Sayfa’nın haberine göre; 5 aylık Efehan bebek önceki gün ameliyat oldu. Kafasındaki dermoid kist nedeniyle operasyon geçirdiği öğrenilen Efehan bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. Yakında TRT 1 ekranlarında yeni dizisiyle karşımıza çıkacak olan Tolgahan Sayışman, dizinin çekimlerinde oğlu Efehan ile ilk kez kamera karşısına geçmişti. ‘Oğluma nazar değdi’ diyen Almeda Abazi’nin ise son derece kötü bir durumda olduğu öğrenildi.

Dermoid Kist Nedir?

İyi huylu ve genelde küçük boyutlu olan kist türüdür. İçinde yağ bezesi, saç, kıl veya sinir dokusu gibi ilginç unsurlar bulundurabilir. Ama çoğunlukla içinde sarı bir sıvı bulunur. Burun sinüslerinde, yumurtalıkta veya omurgada bulunabilir. Nadiren beyinde rastlanır.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.