• gebe.com
  • /
  • Tolgahan Sayışman Bebeği Efehan'ın Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Tolgahan Sayışman Bebeği Efehan'ın Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Arnavut model Almeda Abazi ile evli olan Tolgahan Sayışman, bebeği Efehan'ın yüzünü ilk kez gösterdi!

Geçtiğimiz haftalarda ilk kez babalık duygusunu tadan Tolgahan Sayışman, bebeği Efehan’ın yüzünü ilk kez gösterdi!

Tolgahan Sayışman Bebeği Efehan'ın Yüzünü İlk Kez Gösterdi!

Arnavut model Almeda Abazi ile 2017 yılında Los Angeles’ta nikâh masasına oturan Tolgahan Sayışman, baba olacağını yaklaşık 5 ay önce sevenleriyle paylaşmıştı. Geçtiğimiz haftalarda sağlıklı bir şekilde oğluna kavuşan Tolgahan Sayışman, oğlu Efehan’ın yüzünü ilk kez gösterdi! Diğer ünlü isimlerin aksine, doğumdan birkaç hafta sonra bebeğinin yüzünü gizlemeden sosyal medya hesabından paylaşım yapan ünlü oyuncu, paylaştığı kareye ‘Kelimelerin kifayetsiz kaldığı an’ notunu ekledi.

Hastaneden taburcu olurken magazin muhabirleriyle karşılaşan Almeda Abazi, oğlunun eşi Tolgahan’a benzediğini söylemişti. Dün ilk kez bebeğinin fotoğrafını yayınlayan Tolgahan Sayışman’ın paylaşımına da babasına benzediğine dair çok sayıda yorum geldi.

Hastaneden Çıkmadan Sünnet Oldu

Altunizade’deki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren Almeda Abazi, normal doğum yapmıştı. Hastanede 4 gün kalan Abazi, taburcu olmadan önce oğlu Efehan’ın sünnet olduğunu belirtmişti.

‘Kadınlara Saygım Arttı’

Doğumdan sonra muhabirlerin sorularını yanıtlayan Tolgahan Sayışman; ‘Zor bir doğumdu. Çok şükür ikisi de iyi. Müthiş bir tecrübeydi benim için. Daha önce bu rolü oynamıştım ama tabii ki filmdeki gibi değildi. Kadınlara saygım bir kez daha arttı.’ şeklinde bir açıklama yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol