Ünlü Sunucu Tanem Sivar'dan Beklenen Haber Geldi!

Ünlü Sunucu Tanem Sivar'dan Beklenen Haber Geldi!
25 Ağustos 2017

Avustralya'da sürpriz bir nikahla evlenen Tanem Sivar - Edhem Dirvana çifti ilk bebeklerini kucaklarına aldılar.

Tanem Sivar Doğum Yaptı

Ünlü sunucu Tanem Sivar doğum yaptı.  2015 yılının Aralık ayında milli yelkenci Ethem Dirvana ile dünya evine giren Tanem Sivar ilk bebeğini kucağına aldı. 23 Ağustos 2017 Çarşamba saat 20.00 civarında bir erkek bebek sahibi olan Tanem ve Ethem Divana çifti mutlu haberi instagram hesabından duyurdu.

Edhem Dirvana "Canım Oğlum Hoşgeldin"

Aralık 2015'de Avustralya'da sürpriz bir nikahla evlenen Dirvana çifti, ilk çocuklarını kucaklarına aldılar. Bebeklerinin doğum haberini sosyal medya platformu instagramdan duyuran Edhem Dirvana doğum sevinci ile ilgili paylaştığı fotoğrafa 'Çok şükür Süleyman Dirvana bugün saat 20:00 itibarı ile aramıza katıldı. Tanem çok iyi, hamileliği gibi doğumu da çok rahattı. Süleyman, ataları gibi çevresine faydalı, iyi bir insan, iyi bir denizci olur inşallah. Canım oğlum hoş geldin." notunu düştü.   Ünlü Sunucu Tanem Sivar'dan Beklenen Haber Geldi!  

Evlilik Hikayeleri de Bir Hayli İlginç

Tanem Sivar ve Edhem Dirvana'nın evlilik hikayeleri bir hayli ilginç. Evlilikleri ile ilgili özel anılarını paylaşan Tanem Sivar, evlilik töreninin kendisi için sürpriz olduğu söylerken, “Avustralya’ya Edhem’in katıldığı yelken yarışlarını izlemek için gelmiştim. Her şeyi o ayarlamış, benim dünyadan haberim yoktu." sözleriyle nasıl evlendiğini anlattı.   Tanem Sivar Anne Olacağının Haberini Alınca Havalara Uçtu! Detaylar için Tıklayın    
  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.