Siren Ertan'ın Acı Günü

Siren Ertan'ın Acı Günü
30 Haziran 2018

Ünlü modacı Siren Ertan'dan üzücü bir haber geldi. Geçtiğimiz günlerde 6 haftalık hamile olduğunu duyurduğumuz Ertan, bebeğini kaybettiğini açıkladı.

Sosyetenin tanınmış isimlerinden Siren Ertan’ın hamile olduğunu geçtiğimiz günlerde duyurmuştuk. Tüp bebek yöntemiyle hamile kalan 47 yaşındaki ünlü modacıdan ne yazık ki üzücü bir haber geldi.

Siren Ertan Bebeğini Kaybetti

Cemiyet hayatının tanınan ismi Siren Ertan Nisan ayında, Bodrum’da gerçekleşen masalsı bir düğünle dünya evine girmişti. İş adamı Ersin Kayalar ile evlenen ünlü modacı, hamile olduğunu geçtiğimiz hafta açıklamıştı. 6 haftalık hamile olduğunu söyleyen 47 yaşındaki Siren Ertan, tüp bebek yöntemiyle hamile kaldığını da açıklamıştı. Ancak ne yazık ki aynı açıklamasında bebeğinin kalbinin yavaş attığını söylemiş, sevenlerinden dua istemişti.

Siren Ertan'ın Acı Günü

Sosyal Medya Hesabından Açıklama Yaptı

Bebeğinin kalbinin yavaş attığını söyleyen ve sevenlerinden dua isteyen Siren Ertan’dan ne yazık ki acı haber geldi. Bebeğini kaybeden ünlü isim, haberi sosyal medyadan uzun bir açıklama metniyle duyurdu. İşte Siren Ertan’ın o açıklaması…

Siren Ertan'ın Acı Günü

‘Hamile olduğum basına sızdırılmasaydı ve tebrik telefonları almasaydım, bu haberi henüz sizinle paylaşmayı düşünmüyordum. Bezelyem daha 6,5 haftalıktı. Zaten bu yüzden bezelyem diyordum ona. Korkum çok fazlaydı. Dün bebeğime yazmak, endişemi sizlerle paylaşmak beni biraz rahatlatmıştı. Ama ne kadar fazla insanı üzmüşüm. Meğer benim yaşadığımın benzerlerini yaşayan ne kadar çok insan varmış. Ben de sizin için diliyorum, inşallah acılarınız azalır. Dilerim ki paylaşmak size iyi gelir. Dilerim ki şu an hamile olanlar hiç etkilenmez ve yavrularına sağlıkla kavuşur.

Siren Ertan'ın Acı Günü

Uzun bir gecenin ardından bebeğimizi kaybettim. Başaramadık. Sizi daha da üzebilir bu yazdıklarım ama yorumlarınızdan anladım ki sizlere haber vermeliyim. Nasıl dualar edip, içten yazmışsınız. Tüm gün ofisimi arayıp, dualar yazmışsınız. Hepinize çok teşekkür ederiz. Allah, bize ettiğiniz duaları sizin iyiliğiniz için saysın İnşallah.

Merak etmeyin, yine güçlenip gülümseyeceğim. Eşimle tekrar deneyeceğiz. Belki geç kaldık yaşım 46,5 ama hayat hiç plan yaptırmıyor ki. Bazen insanın elinden hiçbir şey gelmiyor ki. Bebek sevdamdan hiç vazgeçmedim, geçemeyeceğim de biliyorum. Allahım inşallah nasip eder, Umarım dualarımız birleşir bize ışık olur, yol olur. Şimdi sizden ricam, artık bunu konuşmayalım olur mu?’

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.