16 Ay Aradan Sonra İkinci Güzel Haberi Verdi!

16 Ay Aradan Sonra İkinci Güzel Haberi Verdi!
30 Ocak 2020

2017 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenen Simge Fıstıkoğlu hamile! İkinci kez anne olmaya hazırlanan sunucu, güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

2017 yılında Emir Tavukçuoğlu ile evlenen Simge Fıstıkoğlu, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor! 16 ay sonra ikinci müjdeyi veren ünlü sunucu, güzel haberi sosyal medya hesabından paylaştı.

Simge Fıstıkoğlu Hamile!

Simge Fıstıkoğlu, yaklaşık 2 yıldır birlikte olduğu Emir Tavukçuoğlu ile 2017 yılında hayatını birleştirmişti. Bir an önce ailelerini büyütmek isteyen mutlu çift, kısa bir süre sonra bebek haberini sevenleriyle paylaşmıştı. 35 yaşında annelik duygusunu tadan ünlü sunucu, bir erkek bebek sahibi olmuştu. Oğluna Emir ismini veren Fıstıkoğlu, 16 ay aradan sonra ikinci kez aynı heyecanı yaşıyor!

16 Ay Aradan Sonra İkinci Güzel Haberi Verdi!

İkinci Kez Anne Olacak

Ekranların sevilen sunucusu Simge Fıstıkoğlu hamile! İkinci kez anne olmaya hazırlanan Fıstıkoğlu, bebek haberini sosyal medya hesabından paylaştı. Epey belirginleşmiş karnı ile poz veren sunucu, güzel haberi şu sözlerle duyurdu; ‘Artık geri sayıma başladık. Allah nasip ederse ailemiz büyüyecek.  Çok heyecanlıyım, hatta ilkinden bile heyecanlıyım. Son haftalara kadar işime devam edebilmeyi umuyordum fakat bedenim, bebeğim ve doktorum istirahat etmem gerektiğini söylüyor. Önce ayağımı kırdım, daha sonra korkutan bazı uyarılar nedeniyle biraz erken çıktım doğum iznine. Umarım kısa süre sonra sağlıklı, mutlu ve iyi haberlerle buluşabiliriz.’

16 Ay Aradan Sonra İkinci Güzel Haberi Verdi!

Bebeğinin Cinsiyetini Açıklamadı

Bir erkek bebek annesi olan Simge Fıstıkoğlu, bebeğinin cinsiyeti ile ilgili bir açıklama yapmadı. Ünlü sunucunun Altunizade’de bulunan özel bir hastanede doğum yapmayı planladığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.