Sıla Şahin İkinci Bebeğine Hamile!

Sıla Şahin İkinci Bebeğine Hamile!
07 Şubat 2019

Oyuncu Sıla Şahin ikinci bebeğine hamile!

Almanya’da rol aldığı diziler ile tanınan Sıla Şahin, geçtiğimiz Temmuz ayında doğum yapmıştı. Doğumun üzerinden 6 ay geçtikten sonra doktorundan tekrar hamilelik haberi alan ünlü oyuncu, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

Sıla Şahin İkinci Kez Hamile

Almanya’da yaşadığı süreç içinde birçok dizi ve tv programlarında yer alarak ülkenin ünlü isimlerinden biri haline gelen Sıla Şahin, geçtiğimiz sene Temmuz ayında anne olmuştu. Bir erkek bebek dünyaya getiren 33 yaşındaki ünlü oyuncu, ikinci kez hamile olduğunu duyurdu. Avusturyalı kaleci Samuel Sahin Radlinger ile evli olan Sıla Şahin, ilk bebeğini Norveç’te dünyaya getirmişti. İkinci çocuğun plansız olduğunu söyleyen oyuncunun bebeğinin cinsiyeti henüz belli olmadı.

Sıla Şahin İkinci Bebeğine Hamile!

‘Bu Bebek Allah’ın Bana Hediyesi’

6 ay gibi kısa bir sürede ikinci kez hamile kalması ile ilgili konuşan Sıla Şahin, ‘Hamileliğimi öğrendiğimde şok oldum. Doktorum benimle alay ediyor sandım. Eşime söylediğim de o çok şaşırmıştı. Ama ikimiz de ikinci çocuğumuz olacağı için çok mutluyuz. Bu bebek bana Allah’ın hediyesi olacak.’ dedi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.