Seren Serengil'den Acı Haber

Seren Serengil'den Acı Haber
02 Eylül 2019

Bir süredir tüp bebek tedavisi gören ve transferin ardından geçtiğimiz ay hamile olduğunu açıklayan Seren Serengil bebeğini kaybetti. Acı haberi sosyal medya hesabından açıklayan ünlü sunucu, bebeğine duygusal bir mesaj ile veda etti.

Yaşar İpek ile olan evliliği krize giren ve anne olmak için uzun süredir tüp bebek tedavisi gören Seren Serengil bebeğini kaybetti.

Seren Serengil Bebeğini Kaybetti

Yeşilçam’ın usta oyuncularından Öztürk Serengil’in kızı Seren Serengil, geçtiğimiz yıl Mayıs ayında şarkıcı Yaşar İpek ile hayatını birleştirmişti. Çıktıkları Fransa tatilinde sürpriz bir şekilde nikâh masasına oturan çift, mutlu evliliklerini bir bebekle taçlandırmak istiyordu. Geçtiğimiz ay güzel haberi veren ve tüp bebek tedavisinin başarılı olduğunu açıklayan Seren Serengil’den önceki gün acı haber geldi. Yüksek tansiyon ve kanama şikâyetiyle hastaneye kaldırılan Seren Serengil, bebeğini kaybetti.

Seren Serengil'den Acı Haber
‘Minik Kalbin Kötülüğe Dayanamadı’

Yaşar İpek ile olan evliliğinde sorunlar yaşayan ve boşanma aşamasına gelen Seren Serengil, yüksek tansiyon ve kanama şikâyetiyle kaldırıldığı hastanede bebeğini kaybetti. Bir süredir anne olmak için tedavi gören ünlü sunucu, önceki gün acı haberi sevenlerine duyurdu. Sosyal medyadan yayınladığı duygusal bir mesajla bebeğine veda eden Serengil, açıklamasında şu cümlelere yer verdi; ‘Güzel bebeğim, dayanamadın bu kadar küfüre, hakarete, zulme, iftiraya… ‘İstenmediğim yerde kalmam’ dedin gururlu kızım… Kızım diyorum çünkü ilk günden beri öyle hissettim. Beraber ne mücadeleler verdik seninle ama senin minik kalbin bu kadar kötülüğe dayanamadı. Sana sahip olabilmek için çok mücadele verdim ama seni koruyamadım, hoşçakal.’

Seren Serengil'den Acı Haber

Daha Önce de Tüp Bebek Tedavisi Görmüştü

Anne olmak istediğini her zaman dile getiren ve uzun süredir tedavi gören Seren Serengil, daha önceki evliliklerinde de tüp bebek tedavisi ile hamile kalmış ancak pıhtılaşma problemi nedeniyle 3 kere düşük yapmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.