Merve Özbey Anne Oldu!

Merve Özbey Anne Oldu!
01 Mart 2021

Geçtiğimiz yıl Kenan Koçak ile hayatını birleştiren Merve Özbey, Elif Özüm ismini verdiği kızını kucağına aldı.

Geçtiğimiz yıl iş insanı Kenan Koçak ile evlenen Merve Özbey doğum yaptı. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan 32 yaşındaki şarkıcı, bebeğine Elif Özüm ismini verdi.

Merve Özbey Doğum Yaptı

Ebru Gündeş, Demet Akalın ve Bengü gibi isimlere vokallik yaptıktan sonra çıkarttığı solo albüm ile adını geniş kitlelere duyuran Merve Özbey, 2020 yılının Şubat ayında iş insanı Kenan Koçak ile dünya evine girmişti. İlişkilerini görkemli bir düğünle taçlandıran çift, geçtiğimiz Eylül ayında bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Sağlıklı bir hamilelik süreci geçiren Merve Özbey’in Cuma günü bebeğini kucağına aldığı öğrenildi. İlk kez annelik heyecanı yaşayan Merve Özbey, Üsküdar’daki özel bir hastanede doğum yaptı. Hastaneden yapılan açıklamada anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu, bebeğin 47 cm boyunda ve 2.530 gram ağırlığında dünyaya geldiği belirtildi.

Merve Özbey Anne Oldu!

Elif Özüm İsmini Verdiler

İlk kez anne olma heyecanı yaşayan Merve Özbey, bir kız bebek sahibi oldu. Hamileliğinin ortalarında, bebeğine aldığı bir patiğin fotoğrafını yayınlayarak kızının ismini açıklayan ünlü şarkıcı, paylaşımına “Elif Özüm… Burada kalsın istedim. İleride nasıl bir özlemle, hasretle beklediğimizi görür belki kızımız. İsmin gibi yaşa.” notunu düşmüştü. Şimdilerde yeni hayatına adapte olmaya çalışan ünlü şarkıcı, bir taraftan da yalnızca hamile kıyafetlerinin satışta olacağı bir şirket kuruyor.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Pakize 1. Temiz, lekesiz. 2. Halis, saf.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl