Berkay Baba Oldu

Berkay Baba Oldu
31 Temmuz 2017

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay baba oldu. Öğlen saatlerinde özel bir hastanede dünyaya gelen bebeğe Arya ismi verildi.

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay baba oldu. Geçtiğimiz yıl ünlü manken Özlem Katipoğlu ile nikah masasına oturan Berkay 31 Temmuz Pazartesi (bugün) baba olmanın mutluluğunu yaşadı. Berkay'ın eşi Özlem Katipoğlu'nun (Şahin) özel bir hastanede saat 13.15 sıralarında doğum yaptığı öğrenildi. Şarkıcı Berkay baba oldu haberi basında geniş yer buldu.

Şarkıcı Berkay Baba Oldu

Pop müziğin sevilen sesi Berkay'ın, bu öğlen saatlerinde baba olduğu öğrenildi. Baba olacağı günü sabırsızlıkla bekleyen ünlü sanatçı, bu durumdan dolayı duyduğu mutluluğu her fırsatta dile getiriyordu.   Berkay Baba Oldu  

Berkay'ın Kızının Adı "Arya"

Berkay, kısa bir süre önce özel bir hastanede kg 2.720 gr. ağırlığında ve 47 cm boyunda bir kız bebek babası oldu. Bebeklerinin daha önceden cinsiyetini öğrenen çiftin kızlarına Arya adını verildikleri öğrenildi.   Berkay Baba Oldu   "Hoşgeldin Güzel Kızımmm" Berkay,  kısa bir süre önce instagram hesabından kızının ilk  fotoğrafını paylaşırken, fotoğrafa "Hoşgeldin güzel kızımmm" mesajını ekledi. Berkay'ın kızının ilk fotoğrafını paylaşmasının ardından kısa bir süre içerisinde yaklaşık 20 bin beğeni aldı.  

3 Çocuğunun Olmasını İstiyor

Geçtiğimiz yıl dünya evine girdiği eşi Özlem Ada (Katipoğlu) Şahin ile sanat dünyasının örnek çiftlerinden birisi olarak gösterilen Berkay ‘ın en büyük hayalinin kalabalık bir aile olmak ve 3 çocuğunun olması olduğu belirtiliyor. Türk Pop Müziği'nde son yıllarda çıkan pek çok hit şarkıya imza atan Berkay, hayatının en büyük mutluluğunu bugün yaşadı. Eşi Özlem Ada Şahin'le mutluluklarını bir kız bebekle perçinleyen Berkay, bugün öğle saatlerinde doğan kızına Arya ismini verdi. Kızı Arya'yı kucağına alan Berkay “Dünyanın en mutlu ve en şanslı adamıyım” diyerek duygularını dile getirdiği öğrenildi.   Berkay ‘Asıl Heyecan Evladımı Kucağıma Aldığımda’

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.