Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!

Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!
01 Temmuz 2019

Nisan ayında ikizleri Alin ve Lina'yı kucağına alan Pelin Akil'in sosyal medya ile imtihanı devam ediyor!

Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!

Oyuncu ve sosyal medya fenomeni Pelin Akil, önceki gün ikizleri Alin ve Lina’nın fotoğraflarını yayınladı. Şu ana kadar kızlarının yüzünü göstermeyen ünlü oyuncu, bu paylaşımında da ikizlerinin yüzünü gizlemeyi tercih etti. Ancak fotoğrafı ‘Sizce hangisi Alin, hangisi Lina?’ sorusuyla yayınlayan Akil, hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaştı. ‘Bebekleri arkadan tanıma özelliğimiz yok’, ‘Yüzlerini görmedik ki, nasıl tahmin edelim.’ gibi çok sayıda yorum alan ünlü oyuncu, paylaşımının devamına ‘O kadar hızlı büyüyorsunuz ki… Bu koşuşturmacanın içinde zamanın durmasını istediğim o kadar anınız var ki… Allah’ım isteyen herkese nasip et.’ cümlelerini ekledi.

Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!

Kızlarının Yüzünü Buğuladığı İçin de Eleştirilmişti

2016 yılında meslektaşı Anıl Altan ile evlenen Pelin Akil, geçtiğimiz Nisan ayında doğum yapmıştı. Hamileliği boyunca sosyal medya üzerinden takipçilerinin görüşlerini alan ve deneyimli annelerle sohbet eden Pelin Akil, doğum yaptıktan sonra bu tutumundan vazgeçti. Her yaptığı eleştiril hale gelen ünlü oyuncu, son olarak yine benzer nedenlerle eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Paylaştığı fotoğrafta kızlarının yüzünü buğulanmış gören hayranları, yine Akil’e tepki göstermişti. 

Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!

İkizlerine Çorap Giydirmediği İçin Tepki Görmüştü

Çocuklarının ayağının göründüğü bir video paylaşan Pelin Akil, ikizleri Alin ve Lina’nın ayağına çorap giydirmediği için birçok anne tarafından tepki görmüştü. Tepkiler artınca açıklama yapmak zorunda kalan ünlü oyuncu, evin ısısının gayet yeterli olduğunu ifade etmişti.

Pelin Akil’den Tartışma Yaratan Paylaşım!

Sosyal Medya ile Başı Dertte!

Yine benzer bir durumu Ramazan ayında yaşayan ünlü oyuncu, bu sefer de oruç tutmadığı için sosyal medya kullanıcılarını kızdırmıştı. Emziren bir anne olarak oruç tutma zorunluluğu olmadığını söyleyen başarılı oyuncu, eleştirenlere kibarca takipten çıkma alternatiflerinin olduğunu hatırlatmıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah