Ünlü Çiftten Bir Müjde Daha!

Ünlü Çiftten Bir Müjde Daha!
04 Aralık 2018

Özlem Ada Şahin 2 aylık hamile!

Şarkıcı Berkay 2. kez baba oluyor! Eşi Özlem Ada Şahin hamile!

Ünlü pop müzik sanatçısı Berkay, 2016 yılında manken Özlem Ada ile dünya evine girmişti. Evliliklerinin üzerinden 1 yıl geçtikten sonra müjdeli haberi veren çift, ailelerine yeni bir üyenin katılacağını açıklamıştı. Sağlıklı bir hamilelik sonrasında bir kız bebek dünyaya getiren Özlem Ada Şahin, kızına Arya ismini vermişti. Kızları 1,5 yaşına gelen çift, önceki gün bir müjdeli haber daha verdi! 

Ünlü Çiftten Bir Müjde Daha!

Özlem Ada Şahin Hamile!

Bir süredir Özlem Ada Şahin’in hamile olduğu iddia ediliyordu. Önceki gün bir mekândan çıkarken muhabirlerle karşılaşan Berkay, bu iddiaları doğruladı! Ünlü şarkıcı, ‘Allah’ın izniyle böyle bir durum var. Biz bebek 3 aylık olmadan böyle bir şeyi açıklamak istemiyorduk. Dün bir yerlerde söylenilmiş ama olsun. Allah, nazardan ve kötü gözden hepimizin evladını sakınsın.’ şeklinde bir açıklama yaptı.

Ünlü Çiftten Bir Müjde Daha!

‘3. Çocuğu da İstiyorum’

Muhabirlerin, çocuklar arasında çok yaş farkı olmadığını hatırlattığında ‘3. bebekte de yaş farkını tutarız inşallah. Allah nasip ederse 3. çocuğu da istiyorum.’ diyen Berkay, daha önceki röportajlarında da 3 çocuk sahibi olmak istediğini söylemişti.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.