Özge Özpirinçci’den İlk Hamilelik Pozu

Özge Özpirinçci’den İlk Hamilelik Pozu
26 Ekim 2021

Doğumuna sayılı günler kala Yeniköy’de görüntülenen Özge Özpirinçci, hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu.

Doğumuna sayılı günler kala Yeniköy’de görüntülenen Özge Özpirinçci, hamileliği ile ilgili ilk kez konuştu. Bu süreçte setten sete koşuşturduğunu belirten oyuncu, bebeğinin ismi ile ilgili de açıklamalar yaptı.

Özge Özpirinçci’den İlk Hamilelik Pozu!

Uzun süredir aşk yaşadığı Burak Yamantürk ile geçtiğimiz aylarda nikâh masasına oturan Özge Özpirinçci, önceki gün Yeniköy’de köpeğini gezdirirken objektiflere takıldı. Oldukça keyifli olduğu gözlenen oyuncu, karnı burnunda ilk kez görüntülendi. Bunun üzerine gazetecilere “Size ilk hamilelik pozumu vereyim.” diyen oyuncu, muhabirlerin sorularını da ayaküstü yanıtlamayı ihmâl etmedi. Doğuma çok az bir zaman kaldığını belitren Özpirinçci, yılbaşından önce bebeğini kucağına alacağını söyledi. Hamilelik sürecinin oldukça konforlu geçtiğini ifade eden oyuncu “Bebeğim beni hiç yormadı. Sette çalışırken de çok uyumluydu sağolsun. Doğuma 5 – 6 haftamız kaldı.” dedi.

Bebeği İçin Düşündüğü İsim Eşinden Veto Yedi

Bir kız bebek annesi olmaya hazırlanan Özge Özpirinçci, birkaç ay önce yaptığı açıklamada kızına Üzüm ismini vermeyi planladığını söylemişti. Bu açıklamasının hatırlatılması üzerine “Üzüm ismine kimseden pozitif bir yanıt alamıyorum. Burak kesinlikle reddetti Üzüm’ü.” diyen oyuncu, akıllarında birkaç isim daha olduğunu ama hala karar veremediklerini belirtti.

Özge Özpirinçci’den İlk Hamilelik Pozu

“Bir Süre Çalışmak İstemiyorum”

Doğumdan sonra uzun bir süre çalışmayı planlamadığını söyleyen Özge Özpirinçci “Bir süre çalışmak istemiyorum açık konuşmak gerekirse. Hatta bu yüzden birçok iş art arda geldi, hamileliğimde koştura koştura sete gider oldum. Herhalde 2 sene falan çalışmam. Ama yine de belli olmaz, çok iyi bir proje gelirse düşünürüm.” dedi.

Diğer magazin haberlerimizi buradan okuyabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.