Özge Özder Anne Oldu! İşte Bebeğine Verdiği İsim

Özge Özder Anne Oldu! İşte Bebeğine Verdiği İsim
12 Şubat 2021

Oyuncu Özge Özder, dün sabah kızı Luna'yı kucağına aldı.

Şu sıralara rol aldığı Sadakatsiz adlı dizi ile gündemden düşmeyen Özge Özder doğum yaptı! Güzel haberi sosyal medya hesabından paylaşan oyuncu, bebeğine Luna ismini verdi.

Oyuncu Özge Özder Doğum Yaptı

Mucize Doktor, Umutsuz Ev Kadınları ve Dudaktan Kalbe gibi başarılı dizilerde rol alan ve son olarak Sadakatsiz adlı dizi ile karşımıza çıkan oyuncu Özge Özder, sanatçı Sinan Güleryüz ile 2018 yılında hayatını birleştirmişti. Geçtiğimiz aylarda çektikleri bir video ile hamilelik haberini açıklayan çift, dün sabah saatlerinde bebeklerini kucaklarına aldı. İlk kez annelik heyecanı yaşayan Özge Özder, kızına ay anlamına gelen Luna ismini verdi. İstanbul'daki özel bir hastanede bebeğini dünyaya getiren oyuncu, doğum haberini sosyal medya hesabından duyurdu. Kendisini ve bebeğini merak eden hayranları için Instagram hesabından bir açıklama yapan Özder, sağlık durumlarının gayet iyi olduğunu belirtti.

Özge Özder Anne Oldu! İşte Bebeğine Verdiği İsim

“Hoş Geldin Ay Kızım”

Doğum haberini Instagram hesabından duyuran Özge Özder, hamilelikte çektirdiği fotoğrafları “Kucağımızdasın artık, hoş geldin ay kızım.” notu ile yayınladı. Ardından bir açıklama daha yapan 42 yaşındaki oyuncu, “Tüm merak edenlere… Luna ve biz çok iyiyiz. Bu süreçte duaları ve iyi dilekleri ile bize destek olan tüm güzel kalplilere teşekkürler. Anne olmak isteyenlere bol bol dua ettim bugün. Herkesi sevgiyle kucaklıyorum.” şeklinde bir yazı yayınladı.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Iraz bk. Raziye
Erkek Bebek İsimleri
Ubeydullah bk. Übeydullah