Ezo Sunal Anne Oldu!

Ezo Sunal Anne Oldu!
04 Mart 2021

Yılbaşından hemen önce hamile olduğunu açıklayan Ezo Sunal, dün sabah saatlerinde bebeğini dünyaya getirdi.

Kemal Sunal’ın kendisi gibi oyuncu olan kızı Ezo Sunal doğum yaptı. Anne ve bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu, bebeğe ise Nova isminin verildiği öğrenildi.

Ezo Sunal Doğum Yaptı

Türk sinemasının efsane isimlerinden Kemal Sunal’ın kızı olan Ezo Sunal, müzisyen Ömer Öztüyen ile geçtiğimiz yıllarda hayatını birleştirmişti. Babasının izinden giden ve kariyerine oyuncu olarak devam eden Ezo, yeni yıla bebek beklediği haberini vererek girmişti. Yılbaşından birkaç gün önce hamilelik haberini duyuran oyuncu, dün sabah saatlerinde bebeğini dünyaya getirdi. İlk kez anne olmanın mutluluğu yaşayan Sunal, kızına parlayan yıldız anlamına gelen Nova ismini verdi. Nova bebeğin 51 cm, 3.880 gram doğduğu ve sağlık durumunun gayet iyi olduğu öğrenildi.

Doğum Haberini Abisi Paylaştı

Ezo Sunal’ın doğum haberini ise abisi Ali Sunal verdi. Güzel haberi sosyal medya hesabından duyuran Sunal, paylaşımına “Ailemize hoş geldin canım Nova, güzelim Nova.” notunu ekledi. Ezo Sunal’ın annesi Gül Sunal ise “Kemal, bir torunumuz daha oldu. Adı Nova. Anlamı parlayan yıldız. İnşallah ışıl ışıl bir hayatı olur.” sözleriyle doğum haberini sevenleriyle paylaştı.

Ezo Sunal Anne Oldu!

Ali Sunal da İkinci Kez Baba Olmaya Hazırlanıyor

Ezo Sunal’ın abisi Ali Sunal da ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor. 2018 yılında Nazlı Kurbanzade ile dünya evine giren Ali Sunal, geçtiğimiz yıl ilk çocuğu Narin’i kucağına almıştı. Önceki hafta sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla yeniden baba olacağını duyuran Sunal, henüz bebeğinin cinsiyetini öğrenmedi.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Tabende Parlayan, ışık veren.
Erkek Bebek İsimleri
Saadettin 1. Dinin mutluluğu.2. Dini uğurlu, kutlu kılan.