Doğum Öncesi Verdiği Pozlarla Büyüledi!

Doğum Öncesi Verdiği Pozlarla Büyüledi!
17 Şubat 2021

Doğum için geri sayıma başlayan Öykü Karayel, ünlü bir magazin dergisine verdiği hamilelik pozlarıyla büyük beğeni topladı.

Bir Başkadır adlı dizide sergilediği başarılı oyunculuğuyla dikkat çeken Öykü Karayel, doğum için geri sayıma başladı. Kısa bir süre sonra bebeğini kucağına alacak olan oyuncu, ünlü bir dergiye verdiği pozlarla büyük ilgi gördü.

Doğum Öncesi Verdiği Pozlarla Büyüledi!

Son yılların en popüler oyuncularından biri olan Öykü Karayel, müzisyen Can Bonomo ile 2018 yılında nikâh masasına oturmuştu. Küçükçiftlik Park’ta sade bir törenle evlenen çift, düğünlerini de Çeşme’de yapmıştı. O günden bu yana evliliklerini gözlerden uzak sürdüren ikili, geçtiğimiz aylarda bebek beklediklerini açıklayarak sevenlerine büyük bir mutluluk yaşatmıştı. Önceki hafta karnını belirginleştiği karelerini sosyal medya hesabından paylaşan Karayel, şimdi de bir dergiye verdiği pozlarla büyük bir beğeni topladı.

Doğum Öncesi Verdiği Pozlarla Büyüledi!

Sosyal Medyada Yoğun İlgi Gördü

Kısa bir süre sonra bebeğini kucağına alacak olan Öykü Karayel, doğum öncesi bir magazin dergisine verdiği pozlarla büyük bir beğeni topladı. Dergiye verdiği röportajda hayatının en sakin ve huzurlu döneminde olduğunu söyleyen oyuncu, bebeğine kavuşmak için sabırsızlandığını belirtti. Öykü Karayel’in pozları sosyal medyada yoğun ilgi görürken, ünlü oyuncuya çok sayıda iyi dilek yorumu yapıldı.

Oğluna Vereceği İsmi Açıklamıştı

İlk kez anne olmaya hazırlanan 30 yaşındaki oyuncu, bir erkek bebek bekliyor. Yeni yıla girerken oğluna vereceği ismi de açıklayan Karayel, Roman isminde karar kıldıklarını belirtmişti.

Diğer magazin haberlerimizi de okuyun!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.