Yeni Yılın İlk Müjdesi Geldi!

Yeni Yılın İlk Müjdesi Geldi!
02 Ocak 2019

Yeni yılın ilk müjdeli haberi geldi! 2016 yılında hayatlarını birleştiren Murat Yıldırım ve Imane Elbani'nin bebek beklediği iddia edildi!

2016 yılında Fas asıllı oyuncu Imane Elbani ile dünyaevine giren oyuncu Murat Yıldırım baba mı oluyor? Imane Elbani hamile mi? İşte detaylar…

Imane Elbani Hamile mi?

Şimdilerde ‘Kim Milyoner Olmak İster?’ yarışmasının sunuculuğunu üstlenen başarılı oyuncu Murat Yıldırım, bir süredir birliktelik yaşadığı Fas asıllı oyuncu Imane Elbani ile 2016 yılında nikâh masasına oturmuştu.  Fas geleneklerine uygun bir şekilde organize edilen düğünde, giydiği geleneksel kıyafetle uzun süre gündemi meşgule den Murat Yıldırım’ın baba olacağı iddia edildi. TV8’de yayınlanan ‘Gel Konuşalım’ programında yorumculuk yapan Eylem İpek, çiftin bebek beklediğini açıkladı.

Yeni Yılın İlk Müjdesi Geldi!

Murat Yıldırım Baba mı Oluyor?

Evlendikleri günden itibaren ara ara hamilelik haberleri ile gündeme gelen ve her seferinde bu iddiaları yalanlayan Imane Elbani, yine aynı iddialar ile karşı karşıya kaldı. TV8’de yayınlanan Gel Konuşalım adlı magazin programının yorumcularından Eylem İpek, Imane Elbani’nin hamile olduğunu ifade etti. Hatta mutlu çiftin, bu haberin duyulmasını istemediği için Gebze’deki özel bir hastaneye gittiği öne sürüldü.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ebru 1. Kaş. 2. Kâğıt süslemeciliğinde kullanılan, mottifli boyama yöntemi.
Erkek Bebek İsimleri
Fadıl bk. Fazıl