İşte Vina Bebek!

Önceki gün kızı Vina’yı kucağına alan Müge Boz, bebeği ile ilk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı!

İşte Vina Bebek!

Önceki gün kızı Vina’yı kucağına alan Müge Boz, bebeği ile ilk pozunu sosyal medya hesabından paylaştı!

Müge Boz Bebeği ile İlk Pozunu Paylaştı!

Sunucu ve oyuncu Müge Boz, Galatasaray’da oynayan basketbolcu Caner Erdeniz ile hayatını geçtiğimiz Haziran ayında birleştirmişti. Barselona’daki Türk Konsolosluğu’nda sade bir törenle evlenen çift, ailelerini dahi nikâha çağırmayınca sosyal medyada gündem olmuştu.

Her zaman kalabalık bir aileye sahip olmanın hayalini kurduğunu söyleyen Müge Boz, nikâhtan kısa bir süre sonra bebek beklediğini açıklamıştı. Hamileliğinin büyük bir kısmını yurt dışında geçiren ünlü oyuncu, önceki gün bebeğini dünyaya getirmişti.

‘İyi ki Bizi Seçtin!’

Birkaç gün önce doğum yapan Müge Boz, ilk aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı. İlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan ünlü oyuncu, duygularını şu sözlerle dile getirdi: ‘İşte, Vina’mız da aramıza katılınca, daha parlak ve daha ışıklı oldu ailemiz! İyi ki anne baba olarak bizi seçtin, aramıza katıldın birtanem. Yeni hayatımız çok güzel, mutluluk ve sağlıkla dolu olsun canım ailem!’

Vina Ne Demek?

Güzel oyuncu Müge Boz’un, kızına Vina ismini vereceğini açıklamasının ardından, Vina kelimesinin anlamı merak edilir oldu. Peki, Vina ne anlama geliyor? Vina; Norveç dilinde ‘biz şimdi’ anlamına geliyor. Aynı zamanda sevilen dost demek…

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.