Özcan Deniz’in Ailesi Kalabalıklaşıyor!

Özcan Deniz’in Ailesi Kalabalıklaşıyor!
18 Eylül 2018

Özcan Deniz dayı oldu! Ünlü oyuncunun kız kardeşi Melek Deniz önceki gün doğum yaptı!

Yaklaşık 5 ay önce baba olan Özcan Deniz’in ailesi git gide kalabalıklaşıyor! Ünlü oyuncu, önceki gün sosyal medya hesabından kız kardeşi Melek Deniz’in doğum yaptığı duyurdu!

Melek Deniz Doğum Yaptı!

Geçen yılın Eylül ayında baba olacağını açıklayan Özcan Deniz, oğlu Kuzey’e Nisan ayında kavuşmuştu! Henüz 5 aylık baba olan ünlü oyuncunun heyecanı ikiye katlandı. Özcan Deniz’in kız kardeşi Melek Deniz önceki gün doğum yaptı. Bir kez daha dayı olmanın mutluluğunu yaşayan Özcan Deniz, sevinçli haberi sosyal medya üzerinden takipçileriyle de paylaştı. Yeğeni ile olan fotoğrafına ‘Yeğen kadrosuna bir fıstık daha eklendi. Hoş geldin dayısının balı’ şeklinde bir açıklama ekledi.

Özcan Deniz’in Ailesi Kalabalıklaşıyor!

Önceki gün bebeğini kucağına alan Melek Deniz’in bir kızı oldu. Bebeğine Eylül ismini veren Melek Deniz’in 2 yaşında Bahar adında bir kız daha var.

Özcan Deniz’in Ailesi Kalabalıklaşıyor!

Eylül Ne Demek?

Türk Dil Kurumu’nda yer alan bilgiye göre Eylül isminin iki anlamı var. Birincisi, yılın 9. ayı, ikincisi ise kendisine tapılan ve ibadet edilen kimse.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Ubeyde bk. Übeyde
Erkek Bebek İsimleri
Hakan 1. Türk, Moğol ve Tatar hanları için "hükümdarlar hükümdarı" anlamında kullanılan bir unvan.2. Osmanlı padişahlarına verilen unvan.