• gebe.com
  • /
  • ​​​​​​​​​Royal Bebek Dünyaya Geldi! İşte İlk Fotoğrafı

​​​​​​​​​Royal Bebek Dünyaya Geldi! İşte İlk Fotoğrafı

Geçtiğimiz yıl Mayıs ayında, Londra’nın batısında bulunan Windsor Kalesi’nin ibadethanesinde görkemli bir törenle evlenen Prens Harry ve Meghan Markle’ın bebeği dünyaya geldi!

Meghan Markle Doğum Yaptı

İngiltere Kraliçesi 2. Elizabeth’in torunu ve tahtın altıncı varisi olan Prens Harry’nin eşi Meghan Markle doğum yaptı! 6 Mayıs sabahı doğumu başlayan Meghan Markle, sağlıklı bir şekilde çocuğunu kucağına aldı. Bir erkek bebek sahibi olan çift, oğullarına Archie adını verdi.

Tahtın Yedinci Varisi Oldu

Windsor Kalesi’nde basına gösterilen kraliyet ailesinin yeni üyesi Archie, tahtın yedinci varisi oldu. Oğlunun doğumundan sonra bir hayli heyecanlı görünene Prens Harry; ‘Çocuğumun doğumu, hayatım boyunca yaşadığım en mükemmel tecrübeydi’ dedi. 3 kg 200 gr ağırlığında dünyaya gelen Archie bebeğin sağlık durumunun iyi olduğu açıklandı.

Windsor Kalesi'nde Evlenmişlerdi

2018 yılının Mayıs ayında, Windsor Kalesi’nin tarihi ibadethanesi olan St. George Chapel’da görkemli bir törenle evlenen çift, ilk çocuklarını kucağına almanın mutluluğunu yaşıyor. Kraliyet gelenekleri sebebiyle oyunculuk kariyerine son veren Meghan Markle, hamileliği boyunca kendisini hayır işleri ve vakıf çalışmalarına adamıştı.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayabilirsiniz.

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Yurdaser Vatana önder, lider olan kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Aksun Kımılda ve sun" anlamında kullanılan bir ad.
Kayıt Ol