Aslıhan Kıratlı ile Kolları İncelten ve Sıkılaştıran Egzersiz Hareketleri

Aslıhan Kıratlı ile Kolları İncelten ve Sıkılaştıran Egzersiz Hareketleri
26 Haziran 2017

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersiz hareketleri bu hafta kolları incelten bir rutin videosu ile devam ediyor.

Aslıhan Kıratlı ile doğum sonrası egzersizleri kolları incelten bir rutin ile devam ediyor. Doğum sonrasında esneyen kol kaslarınızın kısa sürede toparlanması için Aslıhan Kıratlı eşliğinde kol sıkılaştırma egzersizlerini yapmanız yeterli. Evde egzersiz hareketleri kapsamında sizler için hazırlanan yeni kol rutinleri yer alıyor. Daha önce hazırlanan rutinler biraz daha hafifti, hazırladığımız yeni rutinde bu sefer ana kasları yorup, küçük kasların uyanmasını sağlayacağız. Bunun için elinize alacağız yarım kilo dambıl ya da yarım litrelik su şişesi ile kendinizi müziğin akışına kendinizi bırakarak videoda yer alan hareketleri yapmaya başlayabilirsiniz. Hareketleri yapmadan önce mutlaka doktorunuzdan onay almanız gerektiğini unutmayın. Aslıhan Kıratlı ile kolları incelten rutin hareketlerin yer aldığı videoyu yazımızın sonunda ya da gebe com youtube hesabımdan izleyebilirsiniz.  

Kol İncelten ve Sıkılaştıran Egzersiz Hareketleri

Body Designer Aslıhan Kıratlı tarafından doğum sonrası vücudunuzu eski formuna sokmak için bu hafta da sizler için çok özel bir rutin hazırlandı. Dambılla kol inceltme hareketleri ve kolları incelten rutini yapmak için elinize yarım kiloluk dambılları alarak başlayabilirsiniz. Eğer güçlü iseniz bu ağırlıklar bir kilo da olabilir. Evde dambıl yerine yarım litrelik içi dolu küçük su şişeleri de sizin ihtiyacınızı karşılayacaktır. Videodaki hareketleri her gün yaptığınız hareketlere eklediğiniz de iki hafta sonra kollarınızın nasıl değiştiğine tanık olacaksınız. Egzersize başlamadan önce Aslıhan Kıratlı İle Isınma Hareketlerine linki tıklayarak ulaşabilirsiniz.   Aslıhan Kıratlı ile Kolları İncelten ve Sıkılaştıran Egzersiz Hareketleri    

Aslıhan Kıratlı İle Kolları İncelten Rutin - Video

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Feride Tek, eşsiz, benzeri olmayan
Erkek Bebek İsimleri
Oba 1. Çadırlarda yaşayan göçebe ailelerin meydana getirdiği topluluk. 2. Genellikle bölmeli göçebe çadırı.