Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!

Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!
20 Mayıs 2017

Kısmetse Olur Nur ve Batuhan'ın bebeklerinin ilk fotoğrafı Kanal D ekranlarından paylaştılar. Fotoğrafı gören yarışmacılar bebeğin kime benzediği konusunda fikirlerini beyan ettiler.

Kısmetse Olur evlilik programından evlenerek çıkan Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli geçtiğimiz günlerde bebeklerinin ilk fotoğrafı yayınlandı. Yaklaşık olarak 6 aylık hamile olan nur erkoç bebeğinin cinsiyetinin kız olacağını açıklamıştı. Geçtiğimiz Çarşamba günü Kanal D ekranlarında yayınlanan Kısmetse Olur programına konuk olan ünlü çiftin bebeklerinin ilk görüntüleri yayımlandı. Peki, (NurBat) çiftinin bebekleri kime benziyor?

Nur ve Batuhan'ın Bebekleri Kime Benziyor?

Kanal D ekranlarının ilgiyle izlenen yarışma programı Kısmetse Olur Evlilik Programından evlenerek çıkan yarışmacılar Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli'nin geçtiğimiz aylarda bebeklerinin olacağı öğrenilmişti. Programda ünlendikten sonra bu ünlerini youtuber (Nurbat) ve instagram fenomeni olarak devam ettiren çiftin bebeklerinin ilk fotoğrafı Kanal D ekranlarından yayınlandı. Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı! Kısmetse Olur canlı yayına konuk olan çift, bebeklerinin ultrason görüntülerini ve heyecanlarını da yine adaylarıyla paylaştılar. Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı! Nur ve Batu çiftinin bebeklerinin ilk görüntüsü herkesi heyecanlandırırken, yarışmacılar bebeğin Batuhan'a benzediğini ifade ettiler.   Kısmetse Olur'un Nur ve Batuhan'ın Bebeklerinin İlk Görüntüsü Yayınlandı!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Gaffar 1. Çok bağışlayıcı, bağışlayan. 2. Allah’ın sıfatlarındandır.