Baba Olacağını Böyle Doğruladı!

Baba Olacağını Böyle Doğruladı!
11 Mayıs 2020

Geçtiğimiz hafta bebek beklediklerine dair haberlerle gündeme gelen Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu çiftinden ilk açıklama geldi!

Geçtiğimiz hafta bebek beklediklerine dair haberlerle gündeme gelen Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu çiftinden ilk açıklama geldi. Önceki gün Emirgan’da görüntülenen Kenan İmirzalıoğlu, baba olacağını doğruladı, Sinem Kobal hamile!

Kenan İmirzalıoğlu Baba Olacağını Doğruladı!

Oyuncu Sinem Kobal ile 4 yıl önce Cunda adasında evlenen Kenan İmirzalıoğlu baba olacağını doğruladı. Önceki gün Emirgan’da görüntülenen oyuncu, magazin muhabirlerine verdiği röportajda bebek iddialarının doğru olduğunu söyledi. Yaptığı açıklamada ‘Haberler doğru. Bir bebek bekliyoruz. İkimiz de çok heyecanlıyız. Allah sağlıklı bir şekilde kucağımıza almayı nasip etsin.’ diyen oyuncu, eşinin sağlığı ile ilgili de açıklamalar yaptı; ‘Herkes bu zamanda zorluklar yaşayabiliyor ama Sinem rahat bir hamilelik geçiriyor. Keyfi yerinde, gayet sağlıklı. İnşallah bu dönemi keyifli bir şekilde geçireceğiz.’ dedi.

Kızları Olacak!

Oldukça heyecanlı görünen Kenan İmirzalıoğlu, bebeğinin cinsiyetini de paylaştı. Bir kız bebek sahibi olacaklarını söyleyen oyuncu, isim için akıllarında birkaç alternatif olduğunu ama henüz karar vermediklerini söyledi.

Baba Olacağını Böyle Doğruladı!

Hamile Yogasına Başladı

32 yaşında anne olmaya hazırlanan Sinem Kobal, bu haberle sevenlerini mutluluğa boğdu. Hamileliğini karantinada geçiren ve dışarı çıkmamaya dikkat eden oyuncunun, özel hoca eşliğinde online hamile yogasına başladığı öğrenildi.

Diğer magazin haberlerimizi okumak için buraya tıklayın!

  • Paylaş :

Editörün Seçtikleri
Popüler Yazılar
Gebe Sözlüğü
Gebe'ye Kaydol

Hafta hafta bedeninde ve bebeğindeki gelişmeleri ücretsiz takip et. Seni en iyi ifade eden seçeneğe tıklayarak, değişimleri haber almaya başla!

Gebe.com hesabım var

Günün Bebek İsimleri
Kız Bebek İsimleri
Macide Şan ve şeref sahibi kimse.
Erkek Bebek İsimleri
Babacan Cana yakın, olgun, güvenilir kimse.